Zarządzenie Nr 18/2023 WÓJTA GMINY ZAKRZEWO z dnia 21 marca 2023 r. w sprawie powołania Komisji Przetargowej, ogłoszenia przetargu i nadania regulaminu przeprowadzenia przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność gminy Zakrzewo.
Zamawiający: Urząd Gminy Zakrzewo, Zakrzewo (województwo kujawsko-pomorskie)
Budżet gminy Zakrzewo 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiZarządzenie Nr 18/2023 WÓJTA GMINY ZAKRZEWO z dnia 21 marca 2023 r. w sprawie powołania...PrzetargiPLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ NA 2023 ROK - AKTUALIZACJAZarządzenie Nr 19/2023 WÓJTA GMINY ZAKRZEWO z dnia 27 marca 2023 r. zmieniające zarządzenie w sprawie powołania Komisji Przetargowej, ogłoszenia przetargu i nadania regulaminu przeprowadzenia przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność gminy ZakrzewoZarządzenie Nr 18/2023 WÓJTA GMINY ZAKRZEWO z dnia 21 marca 2023 r. w sprawie powołania Komisji Przetargowej, ogłoszenia przetargu i nadania regulaminu przeprowadzenia przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność gminy Zakrzewo.ZałącznikiZarządzenie1.76MBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:21 marca 2023 16:51Dokument wprowadzony do BIP przez:Kamil NowakIlość wyświetleń:28521 marca 2023 16:51(Kamil Nowak) - Dodanie załącznika [rarzadzogloszo_przetargu2creg.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 marca 2023 16:51(Kamil Nowak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Dokumenty (1)
- Zarządzenie1.76MBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.