Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki szkolnej w budynku Zespołu Szkół w Zakrzewie przy ulicy Osiedlowej 25 w roku 2023.

Zamawiający: Urząd Gminy Zakrzewo, Zakrzewo (województwo kujawsko-pomorskie)

Budżet gminy Zakrzewo 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki szkolnej w budynku...PrzetargiUsługa przygotowania wyżywienia dzieci w Klubie Dziecię[link dostępny w aplikacji]AN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ NA ROK 2023Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki szkolnej w budynku Zespołu Szkół w Zakrzewie przy ulicy Osiedlowej 25 w roku 2023.ZałącznikiZapytanie ofertowe1.47MBpdfPobierzZał nr 1 do zapytania - Form. oferty65.5KBdocPobierzZał. nr 2 do zapytania ofertowego - wzor umowy1.47MBpdfPobierzZał. nr 3 do zapytania ofertowego - opis przedmiotu zamowienia2.42MBpdfPobierzZał. do formularza oferty13.8KBxlsxPobierzZestawienie złożonych ofert190.66KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty254.31KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:29 grudnia 2022 12:44Dokument wprowadzony do BIP przez:Jan BąkIlość wyświetleń:25010 stycznia 2023 16:41(Monika Krychowiak) - Dodanie załącznika [sugzakrzewo23011018000.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)09 stycznia 2023 13:03(Monika Krychowiak) - Dodanie załącznika [zestawienie_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 grudnia 2022 12:45(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_do_formularza_oferty.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »29 grudnia 2022 12:45(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_do_zapytania_ofertowego__opis_przedmiotu_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 grudnia 2022 12:44(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_do_zapytania_ofertowego__wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 grudnia 2022 12:44(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_1_do_zapytania__form_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 grudnia 2022 12:44(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 grudnia 2022 12:44(Jan Bąk) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Dokumenty (7)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki szkolnej w budynku Zespołu Szkół w Zakrzewie przy ulicy Osiedlowej 25 w roku 2023. — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne