Zarządzenie Nr 12/2022 WÓJTA GMINY ZAKRZEWO z dnia 1 marca 2022 r. w sprawie powołania Komisji Przetargowej, ogłoszenia przetargu i nadania regulaminu przeprowadzenia przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność gminy Zakrzewo.

Zamawiający: Urząd Gminy Zakrzewo, Zakrzewo (województwo kujawsko-pomorskie)

Budżet gminy Zakrzewo 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiZarządzenie Nr 12/2022 WÓJTA GMINY ZAKRZEWO z dnia 1 marca 2022 r. w sprawie powołania...PrzetargiPlan postępowań o udzielenie zamówień na 2022 r.Zarządzenie nr 14/2022 Wójta Gminy Zakrzewo z dnia 03.03.2022 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości wykazu nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Zakrzewo przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonegoZarządzenie Nr 12/2022 WÓJTA GMINY ZAKRZEWO z dnia 1 marca 2022 r. w sprawie powołania Komisji Przetargowej, ogłoszenia przetargu i nadania regulaminu przeprowadzenia przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność gminy Zakrzewo.ZałącznikiNr 12/20221.66MBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:01 marca 2022 10:58Dokument wprowadzony do BIP przez:Monika KrychowiakIlość wyświetleń:40001 marca 2022 10:58(Monika Krychowiak) - Dodanie załącznika [122022.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)01 marca 2022 10:58(Monika Krychowiak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zarządzenie Nr 12/2022 WÓJTA GMINY ZAKRZEWO z dnia 1 marca 2022 r. w sprawie powołania Komisji Przetargowej, ogłoszenia przetargu i nadania regulaminu przeprowadzenia przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność gminy Zakrzewo. — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne