Wykonanie robót budowlanych związanych z budową ścieżki rowerowej Zakrzewo - Kuczkowo

Zamawiający: Urząd Gminy Zakrzewo, Zakrzewo (województwo kujawsko-pomorskie)

Budżet gminy Zakrzewo 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiWykonanie robót budowlanych związanych z budową ścieżki rowerowej Zakrzewo -...PrzetargiInformacje o wynikach przetargówPlan postępowań o udzielenie zamówień na 2020 r.Wykonanie robót budowlanych związanych z budową ścieżki rowerowej Zakrzewo - KuczkowoZałącznikiOgłoszenie o zamówieniu34.96KBdocxPobierzSIWZ+załączniki9.93MBrarPobierzZał. nr 8 do SIWZ - przedmiar201.95KBrarPobierzZał. nr 9 do SIWZ - SWiORB2.54MBrarPobierzZał. nr 10 do SIWZ projekt budowlany 201343.23MBrarPobierzZał. nr 10 do SIWZ - Projekt budowlany zmiana10.47MBrarPobierzWyjaśnienie do SIWZ1.13MBrarPobierzInformacja art. 86 ust. 5646.6KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.706.25KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:10 stycznia 2020 12:58Dokument wprowadzony do BIP przez:Jan BąkIlość wyświetleń:180306 lutego 2020 10:37(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [informacja.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)27 stycznia 2020 12:46(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [art86.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)20 stycznia 2020 14:35(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [wyjasnienie_do_siwz.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »10 stycznia 2020 13:31(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_10_do_siwz__projekt_budowlany_zmiana.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)10 stycznia 2020 13:30(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_10_do_siwz_projekt_budowlany_2013.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)10 stycznia 2020 13:29(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_9_do_siwz__swiorb.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)10 stycznia 2020 13:29(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_8_do_siwz__przedmiar.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)10 stycznia 2020 13:28(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [siwz+zalaczniki.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)10 stycznia 2020 13:27(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)10 stycznia 2020 13:26(Jan Bąk) - Usunięcie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.docx] z dokumentu. (Dokument opublikowany)10 stycznia 2020 13:26(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)10 stycznia 2020 13:02(Jan Bąk) - Usunięcie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.docx] z dokumentu. (Dokument opublikowany)10 stycznia 2020 13:01(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)10 stycznia 2020 12:58(Jan Bąk) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wykonanie robót budowlanych związanych z budową ścieżki rowerowej Zakrzewo - Kuczkowo — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne