Wykonanie robót budowlnaych związanych z zagospodarowaniem terenu rekreacyjnego w miejscowości Zakrzewo.

Zamawiający: Urząd Gminy Zakrzewo, Zakrzewo (województwo kujawsko-pomorskie)

Budżet gminy Zakrzewo 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiWykonanie robót budowlnaych związanych z zagospodarowaniem terenu rekreacyjnego...PrzetargiPlan postępowań o udzielenie zamówień na 2019 r.ZARZĄDZENIE Nr 13/2019 Wójta Gminy Zakrzewo z dnia 6 lutego 2019 r. w sprawie powołania Komisji Przetargowej, ogłoszenia przetargu i nadania regulaminu przeprowadzenia przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność gminy Zakrzewo – obręb SinkiWykonanie robót budowlnaych związanych z zagospodarowaniem terenu rekreacyjnego w miejscowości Zakrzewo.ZałącznikiZapytanie ofertowe2.76MBpdfPobierzZałącznik nr 1- formularz ofertowy.215KBdocPobierzZal nr 2 do zapytania oświadczenie powiązania321.3KBdocxPobierzZał. Nr 3 do zapytania - projekt umowy3.7MBpdfPobierzZał. Nr 4 do zapytania kosztorys ofertowy1.62MBpdfPobierzZał. Nr 5 do zapytania - projket budowlany część I608.67KBpdfPobierzZał. Nr 5 do zapytania - projekt budowlany część II2.57MBpdfPobierzProtokół z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości poniżej 30 000 euro959.74KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:28 stycznia 2019 14:15Dokument wprowadzony do BIP przez:Jan BąkIlość wyświetleń:115915 lutego 2019 09:00(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [protokol_z_potepowania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)15 lutego 2019 08:58(Jan Bąk) - Usunięcie załącznika [protokol_z_potepowania.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)15 lutego 2019 08:58(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [protokol_z_potepowania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »28 stycznia 2019 14:18(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_5_do_zapytania__projekt_budowlany_czesc_ii.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2019 14:18(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_5_do_zapytania__projket_budowlany_czesc_i.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2019 14:17(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_4_do_zapytania_kosztorys_ofertowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2019 14:17(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_do_zapytania__projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2019 14:17(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_do_zapytania_oswiadczenie_powiazania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2019 14:16(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zal_nr_1_do_zapytania__form_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2019 14:15(Jan Bąk) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 stycznia 2019 14:15(Jan Bąk) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Dokumenty (8)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wykonanie robót budowlnaych związanych z zagospodarowaniem terenu rekreacyjnego w miejscowości Zakrzewo. — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne