RI.271.1.5.2026 Wykonanie dokumentacji projektowej budowy infrastruktury drogowej na terenie gminy Nowosolna
Zamawiający: GMINA NOWOSOLNA, gmina Nowosolna (województwo łódzkie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie komunikat o błędzie (429 Too Many Requests) oraz informację o blokadzie dostępu do platformy zakupowej. Brak jakichkolwiek danych dotyczących zamówienia publicznego, przedmiotu zamówienia czy terminów.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (7)
- SWZ-RI.271.1.5.2026.docdoc649.5 kB
- Koncepcja cz. 2 przebudowy ronda.pdfpdf3606.24 kB
- OPZ - cz. 1 - Przebudowa i rozbudowa drogi 106310E w Natolinie.docxdocx36.49 kB
- OPZ - cz. 2 - Budowa ronda w drodze nr 1015E Wiączyń Dolny.docxdocx35.4 kB
- SWZ-RI.271.1.5.2026-po mod. z dnia 07.07.2026r.docdoc652 kB
- Modyfikacja treści SWZ z dnia 07.07.2026r.pdfpdf406.25 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2026.BZP 00328616.01 z dnia 2026-07-07.pdfpdf43.08 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.