Dostawa wyrobów medycznych i materiałów medycznych
Zamawiający: szpitalpraski (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o., Al. Solidarności 67, 03-401 Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę szerokiego asortymentu wyrobów medycznych (akcesoria do pomiaru ciśnienia, cewniki, elektrody, szwy chirurgiczne, sprzęt do artroskopii, urologii i innych) dla Szpitala Praskiego. Zamówienie podzielone na 56 części. Realizacja sukcesywna przez 12 lub 18 miesięcy. Wymagane oświadczenia producenta w zakresie MDR.
Kluczowe wymagania
- Oświadczenie JEDZ
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (rozp. 833/2014)
- Oświadczenia producenta/przedstawiciela o objęciu wyrobu okresem przejściowym MDR (jeśli dotyczy)
- Oświadczenia podmiotu zestawiającego (dla zestawów/systemów MDR)
- Dokumenty zgodne z przepisami dotyczącymi IVD
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.60.KP.2026 Wyroby jednorazowe - UE
Numer postępowania ZP.60.KP.2026 Wyroby jednorazowe - UE
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (20)
Część 1: Część 1 – Akcesoria do pomiaru ciśnienia inwazyjnego
Akcesoria do pomiaru ciśnienia inwazyjnego.
Część 2: Część 2 – Akcesoria do pracowni żywienia pozajelitowego
Akcesoria do pracowni żywienia pozajelitowego.
Część 3: Część 3 – Cewniki do hemodializy + Zestaw do cewnikowania tętnic
Cewniki do hemodializy oraz zestawy do cewnikowania tętnic.
Część 4: Część 4 – Czujniki do pomiaru rzutu serca
Czujniki do pomiaru rzutu serca.
Część 5: Część 5 – Dreny jednorazowe do pompy artroskopowej STRYKER
Dreny jednorazowe do pompy artroskopowej marki STRYKER.
Część 6: Część 6 – Dreny do pompy artroskopowej wieży Arthrex oraz ostrza
Dreny do pompy artroskopowej wieży Arthrex oraz ostrza.
Część 7: Część 7 – Dren i adapter do pompy płuczącej OLYMPUS ( endoskopia)
Dren i adapter do pompy płuczącej marki OLYMPUS (endoskopia).
Część 8: Część 8 – Elektrody BIS-SENSOR
Elektrody BIS-SENSOR.
Część 9: Część 9 – Elektroda endokawitarna do czasowej stymulacji serca
Elektroda endokawitarna do czasowej stymulacji serca.
Część 10: Część 10 – Elektroda do kardiostymulacji nieinwazyjnej przezskórnej dla dorosłych firmy ZOLL
Elektroda do kardiostymulacji nieinwazyjnej przezskórnej dla dorosłych firmy ZOLL.
Część 11: Część 11 – Elektrody jednorazowe - neutralne, Emed, Erbe
Elektrody jednorazowe - neutralne, marki Emed i Erbe.
Część 12: Część 12 – Igły urologiczne
Igły urologiczne.
Część 13: Część 13 – Igła automatyczna do biopsji
Igła automatyczna do biopsji.
Część 14: Część 14 – Jednorazowy osprzęt do artroskopii biodra
Jednorazowy osprzęt do artroskopii biodra.
Część 15: Część 15 – Kleszcze do biopsji bronchoskopowej
Kleszcze do biopsji bronchoskopowej.
Część 16: Część 16 – Klipsy hemostatyczne duże ( endoskopia)
Klipsy hemostatyczne duże (endoskopia).
Część 17: Część 17 – Klipsy naczyniowe *
Klipsy naczyniowe.
Część 18: Część 18 – Koszulki ( introduktory) prowadzące do kaniulacji wraz z koszulkami zbrojonymi
Koszulki (introduktory) prowadzące do kaniulacji wraz z koszulkami zbrojonymi.
Część 19: Część 19 – Łyżki jednorazowe do videolaryngoskopu McGrathMAC
Łyżki jednorazowe do videolaryngoskopu marki McGrathMAC.
Część 20: Część 20 – Przetwornik( zestaw) do jednorazowego pomiaru CTK
Przetwornik (zestaw) do jednorazowego pomiaru CTK.
Dokumenty (15)
- Dane kontaktowe
- SWZ .pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ Formularz Ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.xlsxls
- Załącznik nr 3 do umowy- KSeF.docxdocx
- Załącznik nr 4 - JEDZ.zipzip
- Załącznik do SWZ edytowalne - 4a,5,6,7,8,10,11.docxdocx
- Załącznik nr 9 do SWZ - Projektowane postanowienia Umowy.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamóieniu Dz.U.S. 132-483137-2026-PL wysł 10.07 publ 13.07.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 148-537788-2026-PL wysł 31.07.2026 publ 04.08.2026.pdfpdf
- ZP.60.KP.2026 Zmiana terminu składania i otwarcia ofert.pdfpdf
- SWZ - modyfikacja .pdfpdf
- Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy MODYFIKACJA.xlsxls
- Ogłoszenie o zmianie Dz.U.S. 151-548349-2026-PL wysł. 06.08, publ. 07.08.pdfpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.