Obwieszczenie o wszczęciu postępowania w sprawie ustalenia warunków zabudowy
Zamawiający: URZĄD GMINY OLEŚNICA, Oleśnica (województwo dolnośląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Oleśnica, gmina Oleśnica (działki nr 634, 646/2)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działkach nr 634 i 646/2 w miejscowości Oleśnica.
Treść ogłoszenia
URZĄD MIASTA I GMINY OLEŚNICA
Dane teleadresowe
Podstawa prawna działania
Jak załatwić sprawę w Urzędzie Gminy?
Wzory dokumentów
Rejestry, archiwa, ewidencje
Stan przyjmowanych spraw
Organizacja Urzędu
OGŁOSZENIA
Aktualności
Ogłoszenia o naborze
Raporty
Konsultacje społeczne
ORGANY WŁADZY
Rada Miejska
Burmistrz Miasta i Gminy Oleśnica
RADA MIEJSKA OLEŚNICA
Skład Rady Miejskiej w kadencji 2024-2029
Portal Informacyjny Rady Miejskiej
Rejestr Uchwał w kadencji 2024-2029
Imienny wykaz głosowań
Interpelacje i zapytania Radnych
Klauzula informacyjna- transmisja obrad sesji
Transmisje sesji Rady Miejskiej Oleśnica ( on-line, nagrania archiwalne)
JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE
Oświata
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Samodzielny Gminny Ośrodek Zdrowia
Biblioteka
Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Oleśnicy
JEDNOSTKI POMOCNICZE
Sołectwa
RADA SPOŁECZNA SAMODZIELNEGO GMINNEGO OŚRODKA ZDROWIA W OLEŚNICY
Rada Społeczna SGOZ w Oleśnicy
Protokoły z posiedzeń Rady Społecznej SGOZ w Oleśnicy
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
AKTY PRAWNE
Uchwały Rady Miejskiej
Zarządzenia Burmistrza
PRAWO MIEJSCOWE
Statut Gminy
Atrybuty
Budżet Gminy
Podatki i opłaty lokalne
Strategia Rozwoju Gminy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Ochrona środowiska
Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu
Uchwały Rady Gminy Oleśnica poprzednie lata
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Platforma zakupowa
Postępowania poniżej 170 tyś zł
Postępowania powyżej 170 tyś zł
Przetargi unijne
Plan zamówień publicznych
Procedury wydatkowania środków publicznych w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica
Postępowania poniżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.
Postępowania powyżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.
Archiwum przetargów
GOSPODARKA KOMUNALNA
Gospodarka komunalna
Ochrona środowiska. Publicznie dostępny wykaz danych
Wykaz wniosków o wydanie zezwoleń na usunięcie drzew i krzewów
MAJĄTEK PUBLICZNY
Majątek
Dług publiczny
Pomoc publiczna
OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE
Radni
Pracownicy samorządowi
Kierownicy Jednostek Organizacyjnych
WYBORY
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 r.
Wybory do Parlamentu Europejskiego 09.06.2024r.
INFORMACJE
Wybory Samorządowe 2024 r.
Wybory do Sejmu i Senatu RP 2023
Wybory Prezydenckie 2020 rok
Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP -13.10.2019
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej 6.10.2019r.
Wybory PE 2019
Wybory samorządowe 2018 r.
Wybory i Referenda
Kontrole
Informacje nieudostępnione
Organizacje pozarządowe
Skargi, wnioski i petycje
Tłumacz dla osób niesłyszących
Sygnaliści
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024r.
Ochrona danych osobowych - klauzule informacyjne
Ochrona danych osobowych
KONTAKT
Dane
Powiązane strony
Oficjalna strona www
Do pobrania
Obwieszczenia o wszczęciu postępowania w sprawie ustalenia warunków zabudowy w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym
»
Aktualności
»
Obwieszczenia o wszczęciu postępowania w sprawie ustalenia warunków zabudowy w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym
Lektor treści
Podtytuł:
budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na części działek o nr ewidencyjnych 634/464/2 w miejscowości Oleśnica, gmina Oleśnica.
Dokumenty
wszczecie_post_BIP_IPS.III.6730.21.2026_podpisane.pdf
(rozmiar: 403.28kB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
13
Razy
czytano
5855
Id
artykułu
Drukuj
Zapisz
Informacje
Źródło informacji:
Urząd Miasta i Gminy Oleśnica
.
Data utworzenia:
2026-07-13
.
Wprowadził do systemu:
Karolina Bator
. Data wprowadzenia:
2026-07-13 13:46:07
.
Zatwierdził do publikacji:
Karolina Bator
. Data publikacji:
2026-07-13 13:48:17
.
Rejestr zmian
2026-07-13
13:48:17
Publikacja artykułu
-
Karolina Bator
2026-07-13
13:48:09
Dodanie załącznika
-
Karolina Bator
wszczecie_post_BIP_IPS.III.6730.21.2026_podpisane.pdf
2026-07-13
13:46:07
Dodanie artykułu
-
Karolina Bator
Strona główna
Ostatnio dodane artykuły
Obwieszczenia o wszczęciu postępowania w sprawie ustalenia warunków zabudowy w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym
Dodano:
2026-07-13
Obwieszczenia o wszczęciu postępowania w sprawie ustalenia warunków zabudowy w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym
Dodano:
2026-07-13
Obwieszczenie o wszczeęciu postępowania w sprawie ustalenia warunków zabudowy w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym
Dodano:
2026-07-13
Zarządzenie Nr 63/2026 w sprawie zmiany planu finansowego dla Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica na 2026 r.
Dodano:
2026-07-13
Zarządzenie Nr 62/2026 w sprawie zmian w budżecie Gminy Oleśnica na 2026 r.
Dodano:
2026-07-13
Zobacz Więcej
Filtrowanie artykułów
Publikacje z określonego przedziału czasowego
Data od (pole obowiązkowe)
Data do (pole obowiązkowe)
Filtruj
Archiwum:
Lipiec 2026
Czerwiec 2026
Maj 2026
Kwiecień 2026
Marzec 2026
Luty 2026
Styczeń 2026
Grudzień 2025
Listopad 2025
Październik 2025
Wrzesień 2025
Sierpień 2025
Lipiec 2025
Czerwiec 2025
Maj 2025
Kwiecień 2025
Marzec 2025
Luty 2025
Styczeń 2025
Grudzień 2024
Listopad 2024
Październik 2024
Wrzesień 2024
Sierpień 2024
Lipiec 2024
Czerwiec 2024
Maj 2024
Kwiecień 2024
Marzec 2024
Luty 2024
Styczeń 2024
Grudzień 2023
Listopad 2023
Październik 2023
Wrzesień 2023
Sierpień 2023
Lipiec 2023
Czerwiec 2023
Maj 2023
Kwiecień 2023
Luty 2023
Styczeń 2023
Listopad 2022
Październik 2022
Sierpień 2022
Maj 2022
Kwiecień 2022
Marzec 2022
Luty 2022
Styczeń 2022
Grudzień 2021
Listopad 2021
Październik 2021
Wrzesień 2021
Sierpień 2021
Lipiec 2021
Czerwiec 2021
Maj 2021
Kwiecień 2021
Marzec 2021
Luty 2021
Styczeń 2021
Redaktorzy odpowiedzialni za ten dział:
Agata Peroń
Aleksandra Grudzińska
Aleksandra Traczyk
Anna Antonik
Joanna Skórska
Karolina Nowak
Katarzyna Cebula
Katarzyna Guz
Katarzyna Lalewicz
Katarzyna Ratusznik
Kinga Pisarska
Krzysztof Ratusznik
Magdalena Dziedzic
Urszula Wójcicka
Pytanie do urzędnika
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą
Postępowanie o ustalenie warunków zabudowy dla budowy dwóch domów jednorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną na działkach 634 i 646/2 w Oleśnicy.
Dokumenty (1)
- Otwórzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.