Zmiany w budżecie Gminy Oleśnica na 2026 rok
Zamawiający: URZĄD GMINY OLEŚNICA, Oleśnica (województwo dolnośląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument dotyczy zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy Oleśnica w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetowych na rok 2026. Zmiany obejmują zwiększenie dotacji celowej z budżetu państwa oraz korekty w wydatkach na wynagrodzenia osobowe pracowników i składki na ubezpieczenia społeczne.
Treść ogłoszenia
URZĄD MIASTA I GMINY OLEŚNICA
Dane teleadresowe
Podstawa prawna działania
Jak załatwić sprawę w Urzędzie Gminy?
Wzory dokumentów
Rejestry, archiwa, ewidencje
Stan przyjmowanych spraw
Organizacja Urzędu
OGŁOSZENIA
Aktualności
Ogłoszenia o naborze
Raporty
Konsultacje społeczne
ORGANY WŁADZY
Rada Miejska
Burmistrz Miasta i Gminy Oleśnica
RADA MIEJSKA OLEŚNICA
Skład Rady Miejskiej w kadencji 2024-2029
Portal Informacyjny Rady Miejskiej
Rejestr Uchwał w kadencji 2024-2029
Imienny wykaz głosowań
Interpelacje i zapytania Radnych
Klauzula informacyjna- transmisja obrad sesji
Transmisje sesji Rady Miejskiej Oleśnica ( on-line, nagrania archiwalne)
JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE
Oświata
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Samodzielny Gminny Ośrodek Zdrowia
Biblioteka
Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Oleśnicy
JEDNOSTKI POMOCNICZE
Sołectwa
RADA SPOŁECZNA SAMODZIELNEGO GMINNEGO OŚRODKA ZDROWIA W OLEŚNICY
Rada Społeczna SGOZ w Oleśnicy
Protokoły z posiedzeń Rady Społecznej SGOZ w Oleśnicy
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
AKTY PRAWNE
Uchwały Rady Miejskiej
Zarządzenia Burmistrza
PRAWO MIEJSCOWE
Statut Gminy
Atrybuty
Budżet Gminy
Podatki i opłaty lokalne
Strategia Rozwoju Gminy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Ochrona środowiska
Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu
Uchwały Rady Gminy Oleśnica poprzednie lata
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Platforma zakupowa
Postępowania poniżej 170 tyś zł
Postępowania powyżej 170 tyś zł
Przetargi unijne
Plan zamówień publicznych
Procedury wydatkowania środków publicznych w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica
Postępowania poniżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.
Postępowania powyżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.
Archiwum przetargów
GOSPODARKA KOMUNALNA
Gospodarka komunalna
Ochrona środowiska. Publicznie dostępny wykaz danych
Wykaz wniosków o wydanie zezwoleń na usunięcie drzew i krzewów
MAJĄTEK PUBLICZNY
Majątek
Dług publiczny
Pomoc publiczna
OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE
Radni
Pracownicy samorządowi
Kierownicy Jednostek Organizacyjnych
WYBORY
Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 r.
Wybory do Parlamentu Europejskiego 09.06.2024r.
INFORMACJE
Wybory Samorządowe 2024 r.
Wybory do Sejmu i Senatu RP 2023
Wybory Prezydenckie 2020 rok
Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP -13.10.2019
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej 6.10.2019r.
Wybory PE 2019
Wybory samorządowe 2018 r.
Wybory i Referenda
Kontrole
Informacje nieudostępnione
Organizacje pozarządowe
Skargi, wnioski i petycje
Tłumacz dla osób niesłyszących
Sygnaliści
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024r.
Ochrona danych osobowych - klauzule informacyjne
Ochrona danych osobowych
KONTAKT
Dane
Powiązane strony
Oficjalna strona www
Do pobrania
Zarządzenie Nr 62/2026 w sprawie zmian w budżecie Gminy Oleśnica na 2026 r.
»
Zarządzenia Burmistrza
»
Zarządzenia z 2026 roku
»
Zarządzenie Nr 62/2026 w sprawie zmian w budżecie Gminy Oleśnica na 2026 r.
Lektor treści
Dokumenty
Zarz_62_2026.pdf
(rozmiar: 361.52kB, format: .pdf, język: polski)
Otwórz
4
Razy
czytano
5852
Id
artykułu
Drukuj
Zapisz
Informacje
Źródło informacji:
Urząd Miasta i Gminy Oleśnica
.
Data utworzenia:
2026-07-13
.
Wprowadził do systemu:
Joanna Skórska
. Data wprowadzenia:
2026-07-13 13:07:00
.
Zatwierdził do publikacji:
Joanna Skórska
. Data publikacji:
2026-07-13 13:07:53
.
Rejestr zmian
2026-07-13
13:07:53
Publikacja artykułu
-
Joanna Skórska
2026-07-13
13:07:51
Dodanie załącznika
-
Joanna Skórska
Zarz_62_2026.pdf
2026-07-13
13:07:00
Dodanie artykułu
-
Joanna Skórska
Strona główna
Ostatnio dodane artykuły
Obwieszczenia o wszczęciu postępowania w sprawie ustalenia warunków zabudowy w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym
Dodano:
2026-07-13
Obwieszczenia o wszczęciu postępowania w sprawie ustalenia warunków zabudowy w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym
Dodano:
2026-07-13
Obwieszczenie o wszczeęciu postępowania w sprawie ustalenia warunków zabudowy w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym
Dodano:
2026-07-13
Zarządzenie Nr 63/2026 w sprawie zmiany planu finansowego dla Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica na 2026 r.
Dodano:
2026-07-13
Zarządzenie Nr 62/2026 w sprawie zmian w budżecie Gminy Oleśnica na 2026 r.
Dodano:
2026-07-13
Zobacz Więcej
Filtrowanie artykułów
Publikacje z określonego przedziału czasowego
Data od (pole obowiązkowe)
Data do (pole obowiązkowe)
Filtruj
Archiwum:
Lipiec 2026
Czerwiec 2026
Maj 2026
Kwiecień 2026
Marzec 2026
Luty 2026
Styczeń 2026
Redaktorzy odpowiedzialni za ten dział:
Anna Antonik
Joanna Skórska
Katarzyna Lalewicz
Pytanie do urzędnika
Części zamówienia (1)
Część 0: Zmiany w budżecie Gminy Oleśnica na 2026 rok
Zmiana planu dochodów i wydatków budżetowych gminy na rok 2026.
Dokumenty (1)
- Otwórzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.