Dowożenie dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Kęty do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: gminakety (ezamawiajacy.pl), Kęty
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Kęty
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi transportowe (dowożenie dzieci niepełnosprawnych wraz z opieką) na dwóch trasach w Gminie Kęty. Realizacja w roku szkolnym 2026/2027. Postępowanie podzielone na dwie części. Dla Części 1 przewidziano możliwość powtórzenia zamówienia (do 30% wartości). Brak wadium. Procedura odwrócona (badanie oferty przed kwalifikacją podmiotową).
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Wykaz osób do realizacji zadania (kwalifikacje i uprawnienia)
- Wykaz narzędzi, wyposażenia i urządzeń technicznych
- Referencje lub oświadczenie o należytej realizacji usług (w przypadku świadczeń ciągłych)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.17.2026
Numer postępowania ZP.271.17.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (2)
Część 1: Dowożenie dzieci na Trasie nr 2
Usługa dowożenia dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Kęty do placówek oświatowych i z powrotem wraz z zapewnieniem opieki.
Część 2: Dowożenie dzieci na Trasie nr 3
Usługa dowożenia dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Kęty do placówek oświatowych i z powrotem wraz z zapewnieniem opieki.
Dokumenty (13)
- Dane kontaktowe
- SWZ_DOWÓZ DZIECI (...).docxdocx
- SWZ- Załącznik nr 1.1_FORMULARZ OFERTOWY_CZ.1_TRASA 2.docxdocx
- SWZ- Załącznik nr 1.2_FORMULARZ OFERTOWY_CZ.2_TRASA 3.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 2_OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 3_OŚWIADCZENIA PODMIOTU.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 4_OPZ.docxdocx
- SWZ- załacznik nr 5_PPU.docxdocx
- OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU_13.07.2026.pdfpdf
- OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA_16.07.2026.pdfpdf
- ZMIANA SWZ_16.07.2026.pdfpdf
- SWZ_Załącznik nr 2_OŚWIADCZENIE WYKONAWCY_po zmianie 16.07.2026.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 3_OŚWIADCZENIA PODMIOTU_po zmianie 16.07.2026.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.