Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027
Zamawiający: inneko (ezamawiajacy.pl), Poznań
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Gorzów Wielkopolski (punkty poboru określone w załączniku nr 7)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę energii elektrycznej dla INNEKO Sp. z o.o. oraz Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego na rok 2027. Szacowany wolumen to ok. 2805 MWh. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury odwróconej.
Kluczowe wymagania
- Zdolność finansowa: min. 1 000 000,00 PLN
- Doświadczenie: jedna dostawa energii o wartości min. 1 000 000,00 PLN brutto w ciągu ostatnich 3 lat
- Brak zaległości w podatkach i składkach ZUS/KRUS
- Wymagane zaświadczenia z US i ZUS (nie starsze niż 3 miesiące)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: PZP.271/07.2026-PN
Numer postępowania PZP.271/07.2026-PN
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027
Dostawa energii elektrycznej dla INNEKO Sp. z o.o. (ok. 2525 MWh) oraz Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego (ok. 280 MWh).
Dokumenty (19)
- Dane kontaktowe
- SWZ 07.2026.pdfpdf
- zał. nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docxdocx
- zał. nr 2 do SWZ - JEDZ xml.xmlxml
- zał. nr. 2 do SWZ pdf.pdfpdf
- zał. nr 2a do SWZ - wzór oświadczenia 5k.docxdocx
- zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie_Wykonawcy o przynaleznosci lub braku do GRUPY KAPITAŁOWEJ.docxdocx
- zał. nr 4 do SWZ - Oświadczenie_Wykonawcy_o_aktualnsci_ art. 125 ust. 1.docxdocx
- zał. nr 5 do SWZ - wzór_umowy ENERGIA - 14.07.2026.pdfpdf
- U zał. nr 3 do Umowy - RODO.docxdocx
- zał. nr 6 do SWZ - Wzor_wykazu_dostaw.docxdocx
- zał. nr 7 do SWZ - OPZ - wykaz punktów poboru.pdfpdf
- zał. nr 8 do SWZ - Zobow_innego_podmiotu.docxdocx
- zał. nr 8a do SWZ - Oświadczenie_podmiotu.docxdocx
- zał. nr 9 do SWZ - Wzór ośw. Wykonawców wspólnie.docxdocx
- 2026-OJS133-00484129-pl.pdfpdf
- zał. nr 5 do SWZ - ZMIANA wzór_umowy ENERGIA.pdfpdf
- PYTANIA-ODPOWIEDZI 31.07.2026.pdfpdf
- Zmiana SWZ 07.2026-PN.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.