Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 7 900 000,00 zł na okres 16 lat
Zamawiający: kanczuga (ezamawiajacy.pl), Kanczuga
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Kańczuga
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na udzielenie długoterminowego kredytu bankowego dla Miasta i Gminy Kańczuga. Kwota 7,9 mln zł, okres spłaty 16 lat (do końca 2042 r.). Kredyt ma opierać się na stopie WIBOR 3M i stałej marży. Raty kapitałowe są stałe (z wyjątkiem pierwszej raty w 2027 r.). Zamawiający zastrzega możliwość zwrotu środków bez odsetek do końca 2026 r. oraz wcześniejszej spłaty.
Kluczowe wymagania
- Złożenie oświadczenia JEDZ (ESPD)
- Spełnienie wymogów ustawowych (brak podstaw do wykluczenia)
- Wypełnienie formularza symulacji spłaty (załącznik 1a)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RRG.271.11.2026.WS
Numer postępowania RRG.271.11.2026.WS
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 7 900 000,00 zł na okres 16 lat
Udzielenie kredytu bankowego na 16 lat w celu sfinansowania deficytu i spłaty zobowiązań.
Dokumenty (20)
- Dane kontaktowe
- 1 - formularz ofertowy - RRG.271.11.2026.WS.docdoc
- 1a - symulacja spłaty kredytu - RRG.271.11.2026.WS.xlsxls
- 2 - JEDZ formularz - RRG.271.11.2026.WS.docdoc
- 0 - SWZ - RRG.271.11.2026.WS.pdfpdf
- 6 - Dodatkowe dokumenty.zipzip
- 5 - oswiadczenie - aktualnośc informacji - RRG.271.11.2026.WS.docdoc
- 4 - oswiadczenie - grupa kapitałowa - RRG.271.11.2026.WS.docdoc
- 3 - oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - RRG.271.11.2026.WS.docdoc
- 2a - oświadczenie wykonawcy - zart 125 ust 1 - RRG.271.11.2026.WS.docxdocx
- 1b - Opis przedmiotu zamówienia OPZ - RRG.271.11.2026.WS.docxdocx
- 2026-OJS133-00483969-pl-ts.pdfpdf
- Opinia o możliwości spłaty kredytu.pdfpdf
- wyjasnienie S2 z dnia 27.07.2026.pdfpdf
- Wnioskowane dokumenty.zipzip
- wyjasnienie S1 z dnia 27.07.2026.pdfpdf
- Wnioskowane dokumenty [2].zipzip
- wyjasnienie S3 z dnia 29.07.2026.pdfpdf
- wyjasnienia S4 z dnia 03.08.2026_.pdfpdf
- 1a - symulacja spłaty kredytu - RRG.271.11.2026.WS.vost.xlsxls
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.