Świadczenie usług przewozowych autobusem elektrycznym na linii nr 1 w Gminie Jedlina-Zdrój
Zamawiający: jedlinazdroj (ezamawiajacy.pl), Jedlina-Zdrój
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Jedlina-Zdrój, linia nr 1 (Szarlotka)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Usługa regularnych przewozów osób autobusem elektrycznym (własność Gminy) na linii nr 1 (Szarlotka) na terenie Gminy Jedlina-Zdrój. Wykonawca musi zapewnić pojazd zastępczy w razie awarii. Przedmiotem jest zamówienie podstawowe (33 610 wkm) oraz prawo opcji (do 6722 wkm). Realizacja od 01.08.2026 do 31.07.2027.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 2000,00 zł
- Zapewnienie pojazdu zastępczego w przypadku awarii autobusu Zamawiającego
- Zobowiązanie do zachowania terminów związania ofertą (30 dni)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: GIM.271.9.2026
Numer postępowania GIM.271.9.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług przewozowych autobusem elektrycznym
Regularne przewozy osób autobusem elektrycznym na linii nr 1 (Szarlotka) na terenie Gminy Jedlina-Zdrój.
Dokumenty (8)
- Dane kontaktowe
- SWZ.pdfpdf
- Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.odtodt
- Załącznik nr 2 - Oświadczenie z art 125.docdoc
- Załącznik nr 3 - Projekt umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docdoc
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Załącznik nr 5 - Opis przedmiotu zamówienia.zipzip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.