Sprzedaż drzew na pniu wraz z wycinką i uporządkowaniem terenu
Zamawiający: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W JAŚLE, Jasło
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Drogi powiatowe w powiecie jasielskim (m.in. Wola Cieklińska, Dębowiec, Grabanina, Błażkowa, Wrówle, Nienaszów, Umieszcz, Brzysko)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg na sprzedaż drzew rosnących w ciągu dróg powiatowych. Przedmiotem jest nie tylko zakup drewna, ale także obowiązek jego wycinki, wywiezienia oraz uporządkowania terenu na koszt kupującego. Kryterium wyboru: najwyższa cena (najwyższa oferta za zakup). Realizacja do 10.08.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Obowiązek zakupu wszystkich drzew w danym zadaniu
- Wycinka i transport na koszt kupującego
- Uporządkowanie terenu po wycince
- Zapłata przed przystąpieniem do wycinki
Treść ogłoszenia
Jasło, dnia, 29.06.2026 r.
OBWIESZCZENIE O PISEMNYM PRZETARGU OFERTOWYM
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
ul. Rynek 18; 38-200 Jasło
e-mail:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
, strona internetowa:
[link dostępny w aplikacji]
OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NA:
Sprzedaż drzew „na pniu” rosnących w ciągu dróg powiatowych wraz z wykonaniem ich wycinki i uporządkowaniem terenu po wycince – 11
zadań
Składający ofertę musi zobowiązać się do zakupu wszystkich drzew „na pniu” objętych zadaniem.
Cena wywoławcza wynosi:
1 zł
brutto
Termin realizacji:
do 10.08.2026 r.
Specyfikację Istotnych Warunków Sprzedaży Drewna wraz załącznikami potrzebnymi do złożenia oferty można uzyskać na stronie internetowej
[link dostępny w aplikacji]
lub
w siedzibie: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle, ul. Rynek 18, 38-200 Jasło pokój nr 311.
Kryteria
wyboru ofert i ich znaczenie:
Cena – 100 %
Oferta z najwyższą ceną będzie uznana za najkorzystniejszą.
Organizatorowi przetargu przysługuje prawo zamknięcia przetargu bez wyboru którejkolwiek z ofert.
Osoba uprawniona do kontaktów z wykonawcami:
Dawid Gniady – Tel. 13 44651 46 w sprawach procedury
Magdalena Machowska – Tel. 13 443 51 40 w sprawach przedmiotu zamówienia.
Ofertę należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do dnia
06.07.2026 r. do godz. 10:00
na adres Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle, ul. Rynek 18, 38-200 Jasło, w kopercie zamkniętej
w taki sposób aby nie budziło to żadnych wątpliwości, co do możliwości jej wcześniejszego otwarcia lub ujawnienia treści oferty z dopiskiem:
„Sprzedaż drzew na pniu. Nie otwierać przed 06.07.2026 r. godz.: 10:15”
Złożenie ofert należy poprzedzić telefoniczną informacją pracownika Powiatowego Zarządu Dróg
w Jaśle pod nr telefonu 13 443 51 40 celem potwierdzenia złożenia oferty. Koperta oferty powinna być prawidłowo i czytelnie opisana, aby uniknąć pomyłki złożenia jej w nieodpowiednim miejscu
.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu
06.07.2
026 r. godz.: 10:15
w siedzibie: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle, ul. Rynek 18, 38-200 Jasło, pokój nr 311
Termin związania z ofertą
wynosi 30 dni od terminu
składania ofert.
Zatwierdził: Dyrektor
Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle
mgr Katarzyna Kaszowicz
Części zamówienia (9)
Część 1: Zadanie nr 1 – Wola Cieklińska (Nr 1854R)
Sprzedaż drzewa (lipa drobnolistna) wraz z wycinką i uporządkowaniem terenu.
Część 2: Zadanie nr 2 – Dębowiec (Nr 1873R)
Sprzedaż 4 drzew (jesion, wierzby) wraz z wycinką i uporządkowaniem terenu.
Część 3: Zadanie nr 3 – Grabanina (Nr 1899R)
Sprzedaż 4 drzew (jesion, lipa) wraz z wycinką i uporządkowaniem terenu.
Część 4: Zadanie nr 4 – Błażkowa (Nr 1313R)
Sprzedaż 2 drzew (topola) wraz z wycinką i uporządkowaniem terenu.
Część 5: Zadanie nr 5 – Wrówle (Nr 1313R)
Sprzedaż 2 drzew (jesion) wraz z wycinką i uporządkowaniem terenu.
Część 6: Zadanie nr 6 – Nienaszów (Nr 1896R)
Sprzedaż drzew (świerk, sosna) wraz z wycinką i uporządkowaniem terenu.
Część 7: Zadanie nr 7 – Umieszcz (Nr 1888R)
Sprzedaż drzew (jesion, klon) wraz z wycinką i uporządkowaniem terenu.
Część 8: Zadanie nr 8 – Umieszcz (Nr 1850R)
Sprzedaż drzewa (klon polny) wraz z wycinką i uporządkowaniem terenu.
Część 9: Zadanie nr 9 – Brzyski (Nr 1835R)
Sprzedaż drzew (brak szczegółów gatunkowych w fragmencie) wraz z wycinką i uporządkowaniem terenu.
Dokumenty (17)
- Informacja z otwarcia ofertpdf151.97 kB
- Obwieszczeniepdf266.06 kB
- SIWSDpdf241.28 kB
- Zestawienie drzewpdf114.78 kB
- Formularz oferty - załącznik nr 1docx23.2 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.1xlsx11.97 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.2xlsx12.19 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.3xlsx12.13 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.4xlsx12 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.5xlsx12.06 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.6xlsx13.18 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.7xlsx12.58 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.8xlsx13.52 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.9xlsx14.09 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.10xlsx12.59 kB
- Formularz cenowy - Zał. Nr 1.11xlsx12.04 kB
- Projekt umowydoc81.5 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.