Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola, gmina Jasieniec
Zamawiający: URZĄD GMINY JASIENIEC, Jasieniec
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- wieś Dobra Wola, gmina Jasieniec
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola (gmina Jasieniec). Inwestycja realizowana jest z dotacji budżetu Województwa Mazowieckiego. Wymagane jest wykazanie doświadczenia w realizacji co najmniej dwóch podobnych robót budowlanych w ciągu ostatnich 5 lat.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 3 000,00 zł
- Doświadczenie: wykonanie co najmniej 2 robót budowlanych polegających na remoncie, budowie, rozbudowie lub przebudowie drogi publicznej w 5-
Treść ogłoszenia
Zamówienia o wartości przekraczającej próg PZP
Ogłoszenie o zamówieniu Roboty budowlane Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola, gmina Jasieniec.
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola, gmina Jasieniec.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego:
GMINA JASIENIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny:
REGON 670223729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica:
ul. Warecka 42
1.5.2.) Miejscowość:
Jasieniec
1.5.3.) Kod pocztowy:
05-604
1.5.4.) Województwo:
mazowieckie
1.5.5.) Kraj:
Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3:
PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu:
048 6613570
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego:
[link dostępny w aplikacji]
1.6.) Rodzaj zamawiającego:
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego:
Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług:
Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola, gmina Jasieniec.
2.4.) Identyfikator postępowania:
ocds-148610-2e1c7638-0d71-4a87-a95e-694da4ddb608
2.5.) Numer ogłoszenia:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
2.6.) Wersja ogłoszenia:
01
2.7.) Data ogłoszenia:
2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań:
Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola, Gmina Jasieniec
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy:
Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub progr
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola, gmina Jasieniec
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola.
Dokumenty (12)
- 15.07.2026 ogłoszenie o zamówieniu146.27KBpdfPobierzpdf
- SWZ104.31KBdocxPobierzdocx
- SWZ Modernizacja drogi Dobra Wola866.92KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 9 wzór umowy60.29KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 10 STWiORD Modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Dobra Wola, gm. Jasieniec613.45KBpdfPobierzpdf
- załącznik nr 11 DobraWola przedmiar221.97KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 12 DobraWola mapa ewidencyjna144.7KBpdfPobierzpdf
- 27.07.2026 odpowiedzi do SWZ221.99KBpdfPobierzpdf
- 30.07.2026 informacja o kwocie zamówienia218.31KBpdfPobierzpdf
- 30.07.2026 informacja z otwarcia ofert291.59KBpdfPobierzpdf
- 18.08.2026 zawiadomienie o wyborze oferty Dobra Wola304KBpdfPobierzpdf
- 02.09.2026 ogłoszenie o wyniku postępowania67.61KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.