Zakup, dostawa zespołu zasilaczy, obudowy i modułów zasilających systemu nr 3 dla Instytutu Fizyki UJ
Zamawiający: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Kraków, ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 11
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie dotyczy zakupu i dostawy specjalistycznego sprzętu zasilającego (zespół zasilaczy, obudowa, moduły) dla Instytutu Fizyki UJ w ramach projektu badawczego dotyczącego tomografu J-PET/CT. Postępowanie prowadzone jest w trybie zaproszenia do składania ofert.
Kluczowe wymagania
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
- Podpis kwalifikowany, zaufany lub osobisty
- Kalkulacja ceny netto, VAT i brutto
- Pełnomocnictwo (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
Zaproszenie z dnia 15.07.2026r. z dziedziny nauki na Opis : zakup, dostawę zespołu zasilaczy, obudowę i moduły zasilające systemu nr 3 na potrzeby Instytutu Fizyki UJ. Nr sprawy : 80.272.196.2026 Termin składania ofert : 24.07.2026 , godzina 10:00 Kontakt : Piotr Porębski, tel. 12 663-39-07, e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Status : ogłoszone Zaproszenie - wersja edytowalna Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-07-15 10:04
Piotr Porębski
[0.13 MB] Zaproszenie - wersja pdf Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-07-15 10:04
Piotr Porębski
[0.65 MB] Załącznik A - opis przedmiotu zamówienia Dziennik zmian pliku Wersja: 1.0 ,
Data publikacji: 2026-07-15 10:18
Piotr Porębski
[0.29 MB]
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup, dostawa zespołu zasilaczy, obudowa i moduły zasilające systemu nr 3
Dostawa zespołu zasilaczy, obudowy oraz modułów zasilających dla systemu nr 3 dla Instytutu Fizyki UJ.
Dokumenty (5)
- Zaproszenie - wersja edytowalna
- Zaproszenie - wersja pdf
- Załącznik A - opis przedmiotu zamówienia
- Informacja z otwarcia ofert
- Zawiadomienie o rozstrzygnięciu (wyniku) postępowania
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.