Podział działek nr 108/1 i nr 108/2 ob. 0002 w Giżycku
Zamawiający: URZĄD MIASTA GIŻYCKA, Giżycko
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Giżycko, obręb 0002, działki nr 108/1 i 108/2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na wykonanie opracowania geodezyjnego dotyczącego podziału nieruchomości w Giżycku. Zakres obejmuje sporządzenie wstępnego projektu, przygotowanie pełnej dokumentacji geodezyjnej oraz stabilizację punktów granicznych na gruncie. Realizacja ma nastąpić w ciągu 45 dni od wydania postanowienia opiniującego projekt.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Zakaz podwykonawstwa (całość musi wykonać jeden wykonawca)
- Obowiązek dostarczenia dokumentacji na własny koszt do Urzędu Miejskiego
Treść ogłoszenia
Zamawiający zaprasza do składania ofert w postępowaniu Podział działek nr 108/1 i nr 108/2 ob. 0002 położonych przy Al. 1 Maja w Giżycku sygn. WGN.272.01.07.2026.ESPowyższe postępowanie prowadzone jest na Platformie Zakupowej/Profilu Nabywcy pod linkiem
Zamawiający zaprasza do składania ofert w postępowaniu Podział działek nr 108/1 i nr 108/2 ob. 0002 położonych przy Al. 1 Maja w Giżycku sygn. WGN.272.01.07.2026.ES Powyższe postępowanie prowadzone jest na Platformie Zakupowej/Profilu Nabywcy pod linkiem [link dostępny w aplikacji] Ogłoszenie o zamówieniu, wszystkie dokumenty zamówienia oraz wszelka korespondencja, składanie ofert, oświadczeń - odbywać się będzie na Platformie Zakupowej/Profilu Nabywcy, pod wyżej wskazanym linkiem. Termin składania ofert poprzez Platformę Zakupową upływa w dn. 04.08.2026 r.
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie geodezyjne podziału nieruchomości
Wykonanie dokumentacji geodezyjnej dla podziału działek nr 108/1 i 108/2 na trzy części, wraz ze stabilizacją znaków granicznych.
Dokumenty (2)
- Zapytanie ofertowe 787.39 KBpdf787.39 KB
- powiadomienie o wyborze oferty 202.17 KBpdf202.17 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.