Podział działki nr 62/15 ob. 0002 w Giżycku
Zamawiający: URZĄD MIASTA GIŻYCKA, Giżycko
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Giżycko, ul. Koszarowa (działka nr 62/15 ob. 0002)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na wykonanie opracowania geodezyjnego dotyczącego podziału nieruchomości na dwie działki. Zakres obejmuje sporządzenie wstępnego projektu, przygotowanie pełnej dokumentacji geodezyjnej oraz stabilizację punktów granicznych na gruncie. Realizacja w trybie podprogim (poniżej 170 tys. zł).
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak wymogów dotyczących polisy
- Zakaz podwykonawstwa
Treść ogłoszenia
Zamawiający zaprasza do składania ofert w postępowaniu Podział działki nr 62/15 ob. 0002 położonej przy ul. Koszarowej w GiżyckuPowyższe postępowanie prowadzone jest na Platformie Zakupowej/Profilu Nabywcy pod linkiem: [link dostępny w aplikacji] Ogłoszenie o zamówie
Zamawiający zaprasza do składania ofert w postępowaniu Podział działki nr 62/15 ob. 0002 położonej przy ul. Koszarowej w Giżycku Powyższe postępowanie prowadzone jest na Platformie Zakupowej/Profilu Nabywcy pod linkiem: [link dostępny w aplikacji] Ogłoszenie o zamówieniu, wszystkie dokumenty zamówienia oraz wszelka korespondencja, składanie ofert, oświadczeń - odbywać się będzie na Platformie Zakupowej/Profilu Nabywcy, pod wyżej wskazanym linkiem. Termin składania ofert poprzez Platformę Zakupową upływa w dn. 27.07.2026 r. g.10:00
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie geodezyjne podziału nieruchomości
Wykonanie dokumentacji geodezyjnej podziału działki nr 62/15 na dwie części wraz ze stabilizacją znaków granicznych.
Dokumenty (2)
- Zapytanie ofertowe 14.07.2026 776.78 KBpdf776.78 KB
- Powiadomienie o wyborze oferty 211.88 KBpdf211.88 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.