Remont drogi gminnej w miejscowości Łęki
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W ZELOWIE, Zelów (województwo łódzkie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Miejscowość Łęki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej w miejscowości Łęki o długości 491,70 mb. Zakres prac obejmuje nawierzchnię z potrójnego powierzchniowego utrwalenia (emulsja asfaltowa + grys) na podbudowie z tłucznia dolomitowego. Szerokość jezdni to 4,00 m, a szerokość pobocza 0,50 m. Zamawiający wymaga zatrudnienia pracowników fizycznych i operatorów sprzętu na umowę o pracę.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 7 000,00 zł
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
- Obowiązek zatrudnienia pracowników fizycznych i operatorów na umowę o pracę
- Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę e-Zamówienia
Treść ogłoszenia
Znak sprawy: ZPI.271.34.2026
Tryb zamówienia: Podstawowy bez negocjacji
Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Termin składania ofert: 30.07.2026 godzina 10:00
Wysokość wadium: 7 000,00 zł
CPV Przedmiotu Zamówienia: 45000000-7 ; 45233220-7 ; 45233140-2
Krótki opis: REMONT DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCI ŁĘKI
BZP: Opublikowano w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 15.07. 2026 r.
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont drogi gminnej w miejscowości Łęki
Remont drogi gminnej o długości 491,70 mb. Wykonanie nawierzchni metodą potrójnego powierzchniowego utrwalenia na podbudowie z tłucznia.
Dokumenty (7)
- Treść ogłoszeniapdf3.13 MB
- SWZdoc396.5 KB
- Załączniki do SWZzip118.97 KB
- eZamówieniapdf193.41 KB
- Pytania i odpowiedzi do postępowaniapdf343.43 KB
- Informacja z otwarcia ofertpdf885.37 KB
- Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej ofertypdf418.01 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.