Opracowanie raportu 'Bezpieczeństwo żywnościowe we Wrocławskim Obszarze Funkcjonalnym'
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA, Wrocław (województwo dolnośląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługę opracowania raportu dotyczącego bezpieczeństwa żywnościowego we Wrocławskim Obszarze Funkcjonalnym. Usługa obejmuje dwa główne etapy: przeprowadzenie badań i opracowanie raportu oraz organizację warsztatów. Realizacja przewidziana na 16 tygodni, finansowana ze środków unijnych (FEDS).
Kluczowe wymagania
- Wadium: 1500,00 PLN
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
- Wykaz osób z doświadczeniem i wykształceniem niezbędnym do realizacji
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
Treść ogłoszenia
zamówienie na: Opracowanie raportu pn. „Bezpieczeństwo żywnościowe we Wrocławskim Obszarze Funkcjonalnym” status zamówienia: aktualne nr sprawy: ZP/TP/44/2026/BIT tryb zamówienia: tryb podstawowy rodzaj zamówienia: Usługi wartość zamówienia: poniżej 216 000 euro termin składania ofert: 06.08.2026 godz. 10:00 sposób składania ofert: Ofertę składa się wyłącznie za pośrednictwem platformy zakupowej [link dostępny w aplikacji] dokumentacja postępowania dostępna jest w załącznikach
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie raportu pn. 'Bezpieczeństwo żywnościowe we Wrocławskim Obszarze Funkcjonalnym'
Usługa obejmuje opracowanie raportu oraz organizację warsztatów w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego.
Dokumenty (12)
- Ogłoszenie o zamówieniu
- SWZ
- Załącznik nr 1 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy
- Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz oferty, wykaz, oświadczenia
- Odpowiedzi na pytania z 17.07.2026
- Odpowiedź na pytanie z 20.07.2026 r.
- Odpowiedzi na pytania z 22.07.2026
- Odpowiedzi na pytania z 23.07.2026
- Odpowiedzi na pytania z 24.07.2026
- Odpowiedzi na pytania 24.07.2026
- Informacja z otwarcia ofert
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.