Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów gastronomicznych kategorii 3
Zamawiający: URZĄD MIASTA LUBLIN, Lublin
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lublin (ul. Kresowa 7, ul. Maszynowa 2, ul. Motorowa 10)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów kategorii 3 (produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego) z trzech lokalizacji w Lublinie (SP27, Punkt Wydawania Posiłków SP27, Przedszkole nr 34). Wykonawca musi zapewnić szczelne pojemniki i ich wymianę na czyste/zdezynfekowane. Przewidywana masa odpadów to 6303 kg w okresie od września 2026 do sierpnia 2027.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie niezbędnych zezwoleń/koncesji na odbiór i transport odpadów kategorii 3
- Zapewnienie szczelnych pojemników i ich wymiana na czyste/zdezynfekowane
- Złożenie formularza ofertowego wraz z wzorem umowy
- Związanie ofertą przez 45 dni od terminu składania
Treść ogłoszenia
W związku z zapewnieniem odbioru odpadów gastronomicznych kategorii 3 (produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego nieprzeznaczone do spożycia przez ludzi) ze stołówki Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie mieszczącej się przy ul. Kresowej 7, Punktu Wydawania Posiłków SP27 przy ul. Maszynowej 2 w Lublinie oraz Przedszkola nr 34 przy ul. Motorowej 10, które to jednostki od dnia 01.09.2026 roku wejdą w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 14 w Lublinie, zwracam się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na ww. usługę.
Niniejsze zapytanie nie stanowi czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia w rozumieniu przepisów ustawy Prawa zamówień publicznych ani nie stanowi zobowiązania do zawarcia umowy.
Zamawiający: Gmina Lublin, plac Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin
NIP : 946 257 58 11
reprezentowana przez dyrektora Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie – mgr Wojciech Josicz
Adres do korespondencji: Kresowa 7, 20-215 Lublin
E-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji]
Tel.: 81 466 46 55
Przedmiotem zamówienia jest
usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów kategorii 3
zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia, stanowiącą Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.
Termin realizacji zadania:
wybrany wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania przedmiotu zamówienia w okresie 01.09.2026– 31.08.2027
Kryteria wyboru oferty w przypadku ofert spełniających wszystkie wymagania SIWZ: Cena jednostkowa netto - 100 %
Dokumenty wymagane od Wykonawcy: Podpisany (może być elektronicznie) i uzupełniony kompletnie Formularz ofertowy (Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego) wraz z proponowanym wzorem umowy.
Oferty proszę składać do dnia 27.07.2026r. do godziny 12.00 - drogą elektroniczną na adres: [adres e-mail dostępny w aplikacji]
Załącznik
Zapytanie ofertowe - Załącznik nr 2.pdf [ilość pobrań: 3]
Data dodania: 15-07-2026 12:24
Rozmiar załącznika: 0.09 MB
Zapytanie ofertowe
SIWZ - Załącznik nr 1.pdf [ilość pobrań: 3]
Data dodania: 15-07-2026 12:24
Rozmiar załącznika: 0.05 MB
Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia
Pobierz wszystkie załączniki (2)
Części zamówienia (1)
Część 0: Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów kategorii 3
Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów gastronomicznych kategorii 3 z trzech placówek w Lublinie.
Dokumenty (2)
- Zapytanie ofertowe - Załącznik nr 2.pdf [ilość pobrań: 3]pdf
- SIWZ - Załącznik nr 1.pdf [ilość pobrań: 3]pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.