ZP-P.252.33.2026 Wymiana nawierzchni na boiskach - Zadanie II - 2 Części - zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych ”Moje Boisko – ORLIK 2012” – Edycja 2025
Zamawiający: Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokumenty nie zawierają treści zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz powtarzające się komunikaty o blokadzie dostępu do platformy zakupowa. Brak możliwości analizy przedmiotu zamówienia.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonych materiałach.
Dokumenty (10)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf162.92 kB
- SWZ.pdfpdf489.02 kB
- zał nr 1-6 do SWZ.zipzip22789.61 kB
- 2026.07.08 - odpowiedzi na pytania.pdfpdf888.37 kB
- 2026.07.10 - odpowiedzi na pytania.pdfpdf914.06 kB
- 2026.07.13 - zmiana terminów składania i otwarcia ofert.pdfpdf830.14 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf36.12 kB
- 2026.07.10 - odpowiedzi na pytania (2).pdfpdf847.13 kB
- 2026.07.09 - odpowiedzi na pytania.pdfpdf839.13 kB
- 2026.07.14 - odpowiedzi na pytania.pdfpdf1450.51 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.