Wymiana rynny deszczowej hali młynów w zakładzie EKOCEM Dąbrowa Górnicza
Zamawiający: Górażdże
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Dąbrowa Górnicza, zakład EKOCEM
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe (aukcja elektroniczna) dotyczące usługi wymiany rynny deszczowej w hali młynów w zakładzie EKOCEM w Dąbrowie Górniczej. Postępowanie ma charakter negocjacyjny (art. 72 k.c.). Oferta musi obejmować wszystkie pozycje. Szczegóły techniczne i materiałowe zostaną przekazane bezpośrednio zainteresowanym firmom.
Kluczowe wymagania
- Udział w negocjacjach po wyborze firmy
Treść ogłoszenia
Zaloguj się aby złożyć ofertę w tej aukcji. Nie widzisz formularza składania oferty, ponieważ wystąpił nieoczekiwany błąd, prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta Open Nexus - tel. 61 679 19 00 Nie widzisz nazw pozostałych oferujących, ponieważ jesteś użytkownikiem nierozpoznanym przez system, prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta Open Nexus - tel. 22 101 02 02 Nie widzisz cen, ponieważ jesteś użytkownikiem nierozpoznanym przez system, prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta Open Nexus - tel. 22 101 02 02 Aukcja elektroniczna ID: 1344758 : Wymiana rynny deszczowej hali młynów w zakładzie EKOCEM Dąbrowa Górnicza Wystawiający Użytkownik Agnieszka Chmielewska Organizacja Górażdże Oddział Grupa GÓRAŻDŻE Terminy Data rozpoczęcia: 2026-07-16 07:47:00 Do końca: 17-07-2026 12:48:00 (17-07-2026 12:48:00) Ile wynoszą przedłużenia aukcji (dogrywki)? Brak Od jakiej ceny jest liczone postąpienie w ofercie? dostawcy Czy oferta musi być złożona na wszystkie pozycje? Tak Klasyfikacja ofert w cenach netto Postępowanie widoczne dla wszystkich wykonawców Co widzisz w aukcji? podświetlenie kolorystyczne Twojej oferty (zgodnie z legendą) Czego nie widzisz w aukcji? liczby konkurentów nazw konkurentów cen konkurentów miejsc pozycji/parametrów w rankingu (#) ceny maksymalnej wskazanej przez kupca swojego miejsca w rankingu (medal) rozwiń Wymagania wystawiającego Górażdże
Cement S.A .
działając w imieniu własnym na podstawie art. 71 k.c., pragnie
zaprosić Państwa firmę do wzięcia udziału w postępowaniu,
którego celem będzie wybór firm do wzięcia udziału w
negocjacjach, a następnie – w razie wyboru Państwa firmy – do
podjęcia negocjacji, zgodnie z art. 72 k.c., w celu wykonania
usługi: Wymiana rynny deszczowej hali młynów zakupu materiału/-ów:
………………………….. Dodatkowych
informacji udzielą Państwu : Łukasz Sieniewski 605 338 531 – w
sprawach merytorycznych [adres e-mail dostępny w aplikacji]– w
sprawach handlowych/dotyczących przetargu Załączniki
– wymagania wewnę
Części zamówienia (1)
Część 0: Wymiana rynny deszczowej hali młynów
Usługa wymiany rynny deszczowej w hali młynów, obejmująca zakup materiałów.
Dokumenty (4)
- 01436fc4a2d8dc1458666752fae74dac.pdfpdf
- a5a7e5a0118302c93d3d634c9f6d8e5c.pdfpdf
- b9e73bbf753a6d4954cd46e5130dedb4.pdfpdf
- b2c544e21a79ca68f305f425c4565555.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.