Przewóz dzieci niepełnosprawnych z Czeladzi do placówek oświatowych i opieka w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: URZĄD MIASTA CZELADŹ, Czeladź (województwo śląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Miasto Czeladź (miejsce zamieszkania dzieci) oraz Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Chorzów (placówki oświatowe)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na systematyczny dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Czeladzi do placówek oświatowych w Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Katowicach i Chorzowie. Usługa obejmuje również zapewnienie opieki nad dziećmi w trakcie przejazdu. Realizacja w roku szkolnym 2026/2027.
Kluczowe wymagania
- Zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego osób lub zezwolenie na wykonywanie krajowego transportu osób
- Brak podstaw do wykluczenia wykonawcy
Treść ogłoszenia
Tryb postępowania Podstawowy z możliwością negocjacji Znak sprawy SE-ZP.271.1.3.2026 Rodzaj zamówienia Usługi Progi postępowania Biuletynowe
Opis przedmiotu Przedmiotzamówieniaobejmuje dowóz i odwóz uczniówniepełnosprawnych, zamieszkałychnaterenieMiastaCzeladźwrazzzapewnieniemopiekinadprzewożonymiuczniamiwtrakcieprzejazdu,do placówek oświatowych zlokalizowanychwBędzinie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Katowicach , Chorzowie wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozu. Przedmiot zamówienia obejmuje systematyczne dowożenie wskazanych przez Zamawiającego dzieci niepełnosprawnych na trasie:dom–placówka oświatowa; placówka oświatowa – dom, zgodnie zorganizacjąrokuszkolnegowdanej placówce oświatowejorazplanemzajęćdydaktycznychdzieci,któreumożliwiajądowożonymdzieciomrealizacjęobowiązkuszkolnego. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy, w tym w szczególności ilość kursów dziennie na poszczególnych trasach, placówki oświatowe do których należy dowozić dzieci oraz ilość dzieci określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ oraz integralną część umowy. Zamówienie będzie realizowane od dnia 1 września 2026 do dnia 25 czerwca 2027 r to jest w trakcie roku szkolnego 2026/2027.
Części zamówienia (2)
Część 1: Przewóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych w terenie Miasta Czeladź do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 oraz opieka nad dziećmi w czasie przew
Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych na trasie dom-placówka oraz zapewnienie opieki nad dziećmi podczas przejazdu.
Część 2: Przewóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych w terenie Miasta Czeladź do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 oraz opieka nad dziećmi w czasie przew
Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych na trasie dom-placówka oraz zapewnienie opieki nad dziećmi podczas przejazdu.
Dokumenty (2)
- SWZ.zip
- Ogłoszenie o zamówieniu (1).pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.