Wyłapywanie, transport i opieka nad bezdomnymi psami w Gminie Czorsztyn
Zamawiający: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W MANIOWACH, Maniowy (województwo małopolskie)
Budżet gminy Czorsztyn 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Czorsztyn oraz wskazane przez Wykonawcę schronisko
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową, całodobową usługę wyłapywania bezdomnych psów z terenu Gminy Czorsztyn, ich transport do schroniska oraz zapewnienie im opieki (w tym weterynaryjnej) w wyznaczonym przez wykonawcę schronisku. Usługa ma być realizowana w okresie od 01.08.2026 r. do 31.03.2028 r. Wykonawca musi zapewnić gotowość interwencyjną 24/7.
Kluczowe wymagania
- Całodobowa gotowość do interwencji (24/7)
- Zapewnienie schroniska (wskazanego przez wykonawcę)
- Posiadanie wszystkich wymaganych decyzji, zezwoleń i uprawnień określonych w OPZ
- Zapewnienie opieki weterynaryjnej
- Zasada humanitarnego traktowania zwierząt
Części zamówienia (1)
Część 0: Wyłapywanie bezdomnych psów z terenu Gminy Czorsztyn, ich transport oraz zapewnienie im opieki w schronisku dla zwierząt
Kompleksowa, całodobowa usługa wyłapywania, transportu i opieki nad bezdomnymi psami, w tym opieka weterynaryjna.
Dokumenty (4)
- Zał. nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf
- Zał. nr 2 - Projekt umowy GPI.271.1.89.2026.pdfpdf
- Zał. nr 3 - Formularz ofertowy GPI.271.1.89.2026.docxdocx
- Zaproszenie do składania ofert GPI.271.1.89.2026-.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.