Produkty sypkie, przyprawy i inne artykuły spożywcze
Zamawiający: ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII W MORAWICY, Morawica (województwo świętokrzyskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczy dostawy produktów sypkich, przypraw oraz innych artykułów spożywczych. Oferty należy składać wyłącznie elektronicznie przez platformę zakupową. Zamawiający przewiduje możliwość zmian w umowie, ale nie przewiduje zaliczek ani aspektów społecznych/środowiskowych. Termin związania ofertą wynosi 30 dni.
Kluczowe wymagania
- Podpis elektroniczny (kwalifikowany, zaufany lub osobisty)
- Złożenie oferty przez platformę zakupową.pl
- Brak możliwości zastrzeżenia ceny i terminu wykonania jako tajemnicy przedsiębiorstwa
Części zamówienia (1)
Część 0: Część nr 1 Produkty sypkie, przyprawy i inne artykuły spożywcze
Dostawa produktów sypkich, przypraw oraz innych artykułów spożywczych.
Dokumenty (16)
- 08ded804-a2fa-88aa-d9ee-92000195947e-6.pdfpdf213.67 kB
- SWZ.pdfpdf13640.96 kB
- SWZ.docdoc409.5 kB
- Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz Oferty.docdoc130 kB
- Załącznik nr 2 Formularze asortymentowo-cenowe dla cz. 1-5.xlsxxlsx38.96 kB
- Załącznik Nr 3b Projektowane postanoweinia umowy _ cz. V.pdfpdf431.09 kB
- Załącznik Nr 3a Projektowane postanoweinia umowy _ cz. I-IV.pdfpdf190.67 kB
- oświadczenia 4-13 do SWZ.7z7z97.66 kB
- ODPOWIEDŹ NA PYTANIE.pdfpdf369.46 kB
- Załącznik Nr 2 Formularz asortymentowo-cenowy dla Części Nr 4 z dnia 20.07.2025 r..xlsxxlsx13.92 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 08dee96a-dd7e-0681-f572-b00001195c18-1.pdfpdf36.49 kB
- ODPOWIEDZI NA PYTANIA z dnia 24.07.2026 r..pdfpdf782.41 kB
- SWZ z dnia 24.07.2026 r..pdfpdf13541.47 kB
- SWZ z dnia 24.07.2026 r..docdoc410.5 kB
- Załącznik nr 2 z dnia 24.07.2026 r. Formularz asortymentowo-cenowy dla części nr 1.xlsxxlsx22.87 kB
- Informacja o kwocie.pdfpdf383.38 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.