Modernizacja rozdzielni głównej, agregatu i układu SZR w budynku MEN w Warszawie (zaprojektuj i wybuduj)
Zamawiający: zamowienia-men (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Warszawa, Al. J. Ch. Szucha 25 (budynek Ministerstwa Edukacji Narodowej)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na realizację w formule 'zaprojektuj i wybuduj' modernizacji rozdzielni głównej, montażu agregatu prądotwórczego, układu SZR oraz kompensacji mocy biernej w budynku MEN w Warszawie. Realizacja obejmuje dwa etapy: projektowo-uzgodnieniowy oraz wykonawczy (roboty budowlane, instalacyjne, montażowe). Przewidziano minimum 36 miesięcy gwarancji.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: 2 usługi/zamówienia w ostatnich 5 latach (projektowanie dokumentacji elektroenergetycznej/SZR lub roboty budowlane o min. 500
- 000 zł brutto)
- Wymagane posiadanie osób z odpowiednimi uprawnieniami (projektant branży elektrycznej)
- Obowiązkowa wizja lokalna (terminy: 22.07.2026 r. i 29.07.2026 r.)
- Wymagane zabezpieczenie należytego wykonania umowy
- Wymagane oświadczenie o zachowaniu poufności dokumentów
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: BDG-WZP.261.5.2026.KK
Numer postępowania BDG-WZP.261.5.2026.KK
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (2)
Część 1: Etap I - projektowo-uzgodnieniowy oraz przygotowawczo-konserwacyjny
Opracowanie dokumentacji projektowej i technicznej, uzyskanie niezbędnych uzgodnień, decyzji i zgód oraz prace przygotowawcze.
Część 2: Etap II - wykonawczy i odbiorowy
Wykonanie robót budowlanych, montaż urządzeń (agregat, rozdzielnia), uruchomienie, próby i szkolenie personelu.
Dokumenty (12)
- ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ.pdfpdf
- załącznik 1 do SWZ - Program funkcjonalno-użytkowy.pdfpdf
- załącznik 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf
- załączniki 3-12 do SWZ - wersja edytowalna.docxdocx
- odpowiedź na pytanie.pdfpdf
- odpowiedź na pytanie 2.pdfpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- zmiana terminu składania ofert.pdfpdf
- ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- odpowiedź na pytanie 3-9 + zmiana SWZ +zmiana terminu składania ofert.pdfpdf
- załącznik do odpowiedzi - Program funkcjonalno-użytkowy po zmianach 06.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.