Sprzęt do zabiegów ablacji
Zamawiający: mssw (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu do zabiegów ablacji, podzielony na 4 części. Przedmiotem zamówienia jest specjalistyczny sprzęt medyczny (urządzenia diagnostyczne, cewniki i akcesoria). Wykonawca musi zapewnić dokumentację potwierdzającą parametry techniczne (prospekty/ulotki) oraz spełnienie norm CE i przepisów o wyrobach medycznych. Brak wadium.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Zgodność z ustawą o wyrobach medycznych (znak CE, Deklaracja Zgodności)
- Przedłożenie prospektów/ulotek potwierdzających parametry techniczne
- Podpis kwalifikowany elektroniczny
- Złożenie oświadczenia o posiadaniu dokumentów dopuszczających do obrotu
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: D-17/N/26
Numer postępowania D-17/N/26
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (4)
Część 1: Część 1
Sprzęt do zabiegów ablacji - część 1
Część 2: Część 2
Sprzęt do zabiegów ablacji - część 2
Część 3: Część 3
Sprzęt do zabiegów ablacji - część 3
Część 4: Część 4
Sprzęt do zabiegów ablacji - część 4
Dokumenty (11)
- SWZ_D17N26.pdfpdf
- D17N26_FC_zał.1.1-1.4doFO.xlsxxlsx
- D17N26_załączniki 1,5,8,10 edytowalne do SWZ .docxdocx
- D17N26_ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- D17N26_JEDZ.pdfpdf
- D17N26_JEDZ.xmlxml
- D17N26_wyjaśnienia i zmiana treści SWZ nr 1.pdfpdf
- D17N26_ZMIENIONY_FCdla cz.1_zał.1.1-1.4doFO.xlsxxlsx
- D17N26_głoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu_03.08.26.pdfpdf
- D17N26_wyjaśnienia i zmiana treści SWZ nr 2.pdfpdf
- D17N26_zmiana ogłoszenia o zamówieniu nr 2_ opubl.07.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.