Specyfikacja dla Instalacji sieci niskoprądowych
Zamawiający: polsl (ezamawiajacy.pl)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera wytyczne techniczne dla projektowania i wykonania infrastruktury niskoprądowej. Zakres obejmuje sieć strukturalną (LAN/światłowód), sieć bezprzewodową Wi-Fi 6E/7, systemy CCTV (IP, min. 4/6 Mpix), kontrolę dostępu (MIFARE DESFire EV2/EV3) oraz urządzenia aktywne. Wymagana jest pełna integracja systemów, wysokie standardy cyberbezpieczeństwa (NIS2, RODO) oraz wsparcie producenta min. 5 lat.
Kluczowe wymagania
- Zgodność z normami PN-EN 50173, PN-EN 50174, ISO/IEC 11801
- Gwarancja systemowa producenta na min. 25 lat (okablowanie)
- Wsparcie producenta urządzeń min. 5 lat od odbioru
- Zgodność z dyrektywą NIS2 i RODO
- Możliwość integracji z istniejącymi systemami Zamawiającego
- Zapewnienie zasilania gwarantowanego (min. 2h dla urządzeń centralnych)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZPZ.284.46.2026.EO
Numer postępowania DZPZ.284.46.2026.EO
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Specyfikacja dla Instalacji sieci niskoprądowych
Kompleksowa instalacja sieciowa obejmująca okablowanie strukturalne, Wi-Fi, systemy CCTV, kontrolę dostępu oraz urządzenia aktywne.
Dokumenty (50)
- 1.00. Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- 2.00. SWZ 284.46.pdfpdf
- 2.01. SWZ 284.46 Zał. nr 1 PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY.pdfpdf
- 2.02. SWZ 284.46 Zał. nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.docxdocx
- 2.02. SWZ 284.46 Zał. nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.pdfpdf
- 2.03. SWZ 284.46 Zał. nr 3 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.docxdocx
- 2.03. SWZ 284.46 Zał. nr 3 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.pdfpdf
- 2.04. SWZ 284.46 Zał. nr 4 OŚWIADCZENIE Z ART. 117 UST. 4 USTAWY.docxdocx
- 2.04. SWZ 284.46 Zał. nr 4 OŚWIADCZENIE Z ART. 117 UST. 4 USTAWY.pdfpdf
- 2.05. SWZ 284.46 Zał. nr 5 OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO.docxdocx
- 2.05. SWZ 284.46 Zał. nr 5 OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO.pdfpdf
- 2.06. SWZ 284.46 Przedmiar.pdfpdf
- 2.07. SWZ 284.46 STWIOR dla instalacji nisko prądowych czerwiec 2026r.pdfpdf
- 2.08. SWZ 284.46 STWiOR_Wersja 1.pdfpdf
- 2.09. SWZ 284.46 Załącznik 1. Opis ekspertyzy Katowice Politechnika Śląska.pdfpdf
- 2.10. SWZ 284.46 Załącznik 1a. Etapowanie Robót.pdfpdf
- 2.11. SWZ 284.46 Załącznik 2. Projekt wykonawczy branża Budowlana.pdfpdf
- 2.12. SWZ 284.46 Załącznik 2a. część 1 Rysunki Branża Architektoniczna do projektu wykonawczego.pdfpdf
- 2.13. SWZ 284.46 Załącznik 2a. część 2 Rysunki Branża Architektoniczna do projektu wykonawczego.pdfpdf
- 2.14. SWZ 284.46 Załącznik 2a. część 3 Rysunki Branża Architektoniczna do projektu wykonawczego.pdfpdf
- 2.15. SWZ 284.46 Załącznik 2a. część 4 Rysunki Branża Architektoniczna do projektu wykonawczego.pdfpdf
- 2.16. SWZ 284.46 Załącznik 2b. Rysunki Branża Konstrukcyjna do projektu wykonawczego.pdfpdf
- 2.17. SWZ 284.46 Załącznik 3. Projket wykonawczy branża Elektryczna Wersja 1.pdfpdf
- 2.18. SWZ 284.46 Załącznik 3a. część 1 Rysunki AW+EW.pdfpdf
- 2.19. SWZ 284.46 Załącznik 3a. część 2 Rysunki AW+EW.pdfpdf
- 2.20. SWZ 284.46 Załącznik 3b Rysunki Instalacje Elektryczne.pdfpdf
- 2.21. SWZ 284.46 Załącznik 3c część 1. Rysunki SSP i Oddymianie.pdfpdf
- 2.22. SWZ 284.46 Załącznik 3c część 2. Rysunki SSP i Oddymianie.pdfpdf
- 2.23. SWZ 284.46 Załącznik 3.1 Dodatkowe informacje i wytyczne do Projektu wykonawczego branża Elektryczna.pdfpdf
- 2.24. SWZ 284.46 Załącznik 4. Projekt wykonawczy branża Sanitarna Wersja 1.pdfpdf
- 2.25. SWZ 284.46 Załącznik 4a. część 1 Rysunki branża Sanitarna.pdfpdf
- 2.26. SWZ 284.46 Załącznik 4a. część 2 Rysunki branża Sanitarna.pdfpdf
- 2.27. SWZ 284.46 Zapis dotyczący równoważności norm.pdfpdf
- 3.0. Odpowiedź na wniosek 21.07.2026 r.pdfpdf
- 4.0. Odpowiedź na wniosek, zmiana warunku, zmiana terminu składania i otwarcia ofert oraz wniesienia wadium 23.07.2026 r.pdfpdf
- 1.01. Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 23.07.2026.pdfpdf
- 5.0. Dodatkowy termin wizji lokalnej 24.07.2026 r.pdfpdf
- 6.0. Odpowiedzi na wnioski 27.07.2026 r.pdfpdf
- 7.0. Odpowiedzi na wnioski 28.07.2026 r.pdfpdf
- 8.0. Zmiana terminu składania i otwarcia ofert, wniesienia wadium i terminu związania ofertą 04.08.2026 r.pdfpdf
- 1.02. Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 04.08.2026.pdfpdf
- 1.03. Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 07.08.2026.pdfpdf
- 9.0. Odpowiedzi na wnioski, zmiana SWZ, zmiana terminu składania i otwarcia ofert, wniesienia wadium i związania ofertą 07.08.2026 r.pdfpdf
- 9.1. Przedmiar - budowlanka - 0 etap _07_08_2026.pdfpdf
- 9.2. Przedmiar - budowlanka - I etap_07_08_2026.pdfpdf
- 9.3. Przedmiar - budowlanka - II etap_07_08_2026.pdfpdf
- 10.0. Sprostowanie w zakresie przedmiarów 11.08.2026 r.pdfpdf
- 10.1. SWZ 284.46. Przedmiary wszystkie 11.08.2026.pdfpdf
- 11.0. Wyjaśnienia i uzupełnienia do SWZ, zmiana terminu składania i otwarcia ofert, wniesienia wadium i związania ofertą 11.08.2026 r.pdfpdf
- 1.04. Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 11.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.