Drugi publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Jamy (działki nr 305 i 579)
Zamawiający: Urząd Miejski w Gorzowie Śląskim, Gorzów Śląski (województwo opolskie)
Budżet gminy Gorzów Śląski 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Jamy (działki nr 305 i 579). Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki mieszkalno-usługowe oraz usługowe (działalność nieuciążliwa). Cena wywoławcza: 63 000,00 zł brutto.
Kluczowe wymagania
- Wadium w pieniądzu: 6 300,00 zł (10% ceny wywoławczej) płatne do 17.08.2026 r.
- Postąpienie nie może być niższe niż 1% ceny wywoławczej
- Koszty notarialne i sądowe ponosi nabywca
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości w miejscowości Jamy - działka nr 305 i 579
Sprzedaż nieruchomości pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki mieszkalno-usługowe oraz usługowe.
Dokumenty (301)
- Wersja standardowapl/version/set/standard
- Przejdź do zmiany wielkości fontupl/m9553/k78-ogloszenia-o-przetargach/a8464-ogloszenie-burmistrza-gorzowa-slaskiego-o-drugim-publicznym-przetargu-ustnym-nieograniczonym-na-sprzedaz-nieruchomosci-polozonej-w-miejscowosci-jamy-dzialka-nr-305-i-579#changefont
- Przejdź do wyszukiwarkipl/m9553/k78-ogloszenia-o-przetargach/a8464-ogloszenie-burmistrza-gorzowa-slaskiego-o-drugim-publicznym-przetargu-ustnym-nieograniczonym-na-sprzedaz-nieruchomosci-polozonej-w-miejscowosci-jamy-dzialka-nr-305-i-579#search
- Przejdź do menu głównegopl/m9553/k78-ogloszenia-o-przetargach/a8464-ogloszenie-burmistrza-gorzowa-slaskiego-o-drugim-publicznym-przetargu-ustnym-nieograniczonym-na-sprzedaz-nieruchomosci-polozonej-w-miejscowosci-jamy-dzialka-nr-305-i-579#mainmenu
- Przejdź do treścipl/m9553/k78-ogloszenia-o-przetargach/a8464-ogloszenie-burmistrza-gorzowa-slaskiego-o-drugim-publicznym-przetargu-ustnym-nieograniczonym-na-sprzedaz-nieruchomosci-polozonej-w-miejscowosci-jamy-dzialka-nr-305-i-579#contentcontainer
- K1pl/contrast/set/k1
- K2pl/contrast/set/k2
- K3pl/contrast/set/k3
- K4pl/contrast/set/k4
- Wersja tekstowapl/version/set/text
- BIP w Gorzowie Śląskimpl/
- Apl/version/setfont/small
- A+pl/version/setfont/medium
- A++pl/version/setfont/big
- addspacingpl/text/set/addspacing
- addheightpl/text/set/addheight
- Wykaz numerów telefonówpl/m18361/a2490-wykaz-numerow-telefonow
- Kierownictwo urzędupl/m18362/a2480-kierownictwo-urzedu
- Konta bankowepl/m18363/a2483-konta-bankowe
- Godziny pracypl/m18364/a2482-godziny-pracy
- Wybory Prezydenckie 2025pl/m18365/k354-wybory-prezydenckie-2025
- Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024pl/m18366/k336-wybory-do-parlamentu-europejskiego-2024
- Wybory samorządowe 2024pl/m18367/k327-wybory-samorzadowe-2024
- Wybory do Sejmu RP i Senatu RP zarządzone na dzień 15 października 2023 r.
- Ogłoszenia o przetargachpl/m18369/k78-ogloszenia-o-przetargach
- Wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajmupl/m18370/k82-wykazy-lokali-uzytkowych-przeznaczonych-do-wynajmu
- Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbyciapl/m18371/k95-wykaz-nieruchomosci-przeznaczonych-do-zbycia
- Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedażypl/m18372/k93-wykaz-nieruchomosci-przeznaczonych-do-sprzedazy
- ZAMÓWIENIA PUBLICZNEpl/m18373/k127-zamowienia-publiczne
- Zamówienia publiczne 2026 - poniżej 170 000 złotychpl/m18374/k368-zamowienia-publiczne-2026-ponizej-170-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2026 - powyżej 170 000 złotychpl/m18375/k369-zamowienia-publiczne-2026-powyzej-170-000-zlotych
- Plan postępowań o udzielenie zamówieńpl/m18376/k206-plan-postepowan-o-udzielenie-zamowien
- Platforma zakupowapl/pn/gorzowslaski
- Szacowanie wartości zamówieniapl/m18378/k251-szacowanie-wartosci-zamowienia
- Archiwumpl/m18379/k213-archiwum
- Zamówienia publiczne 2025 - poniżej 130 000 złotychpl/m18380/k356-zamowienia-publiczne-2025-ponizej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2025 - powyżej 130 000 złotychpl/m18381/k357-zamowienia-publiczne-2025-powyzej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2024 - powyżej 130 000 złotychpl/m18382/k330-zamowienia-publiczne-2024-powyzej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2024 - poniżej 130 000 złotychpl/m18383/k329-zamowienia-publiczne-2024-ponizej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2023 - powyżej 130 000 złotychpl/m18384/k314-zamowienia-publiczne-2023-powyzej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2023 - poniżej 130 000 złotychpl/m18385/k313-zamowienia-publiczne-2023-ponizej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2022 - powyżej 130 000 złotychpl/m18386/k299-zamowienia-publiczne-2022-powyzej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2022 - poniżej 130 000 złotychpl/m18387/k298-zamowienia-publiczne-2022-ponizej-130-000-zlotych
- Zamównienia publiczne 2021 - poniżej 130 000 złotychpl/m18388/k273-zamownienia-publiczne-2021-ponizej-130-000-zlotych
- Zamównienia publiczne 2021 - powyżej 130 000 złotychpl/m18389/k272-zamownienia-publiczne-2021-powyzej-130-000-zlotych
- Zamównienia publiczne 2020 - poniżej 30 000 europl/m18390/k255-zamownienia-publiczne-2020-ponizej-30-000-euro
- Zamównienia publiczne 2020 - powyżej 30 000 europl/m18391/k256-zamownienia-publiczne-2020-powyzej-30-000-euro
- Zamówienia publiczne 2019 - poniżej 30 000 europl/m18392/k238-zamowienia-publiczne-2019-ponizej-30-000-euro
- Zamówienia publiczne 2019 - powyżej 30 000 europl/m18393/k239-zamowienia-publiczne-2019-powyzej-30-000-euro
- Zamównienia publiczne 2018 - poniżej 30 000 europl/m18394/k224-zamownienia-publiczne-2018-ponizej-30-000-euro
- Zamównienia publiczne 2018 - powyżej 30 000 europl/m18395/k225-zamownienia-publiczne-2018-powyzej-30-000-euro
- Zamówienia publiczne 2017 - poniżej 30 000 euro.
- Zamówienia publiczne 2017 - powyżej 30 000 euro.
- Zamówienia publiczne 2016 - poniżej 30 000 euro.
- Zamówienia publiczne 2016 - powyżej 30 000 euro.
- NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021pl/m18400/k276-narodowy-spis-powszechny-ludnosci-i-mieszkan-2021
- Konsultacje społecznepl/m18401/k245-konsultacje-spoleczne
- Raport o stanie Gminypl/m18402/k246-raport-o-stanie-gminy
- Budżet 2026pl/m18403/k370-budzet-2026
- Ochrona środowiskapl/m18404/k266-ochrona-srodowiska
- Sprawozdania z realizacji Programu Ochrony Powietrza w Gminie Gorzów Śląskipl/m18405/k333-sprawozdania-z-realizacji-programu-ochrony-powietrza-w-gminie-gorzow-slaski
- Podatki i opłatypl/m18406/k36-podatki-i-oplaty
- PLANOWANIE PRZESTRZENNEpl/m18407/k226-planowanie-przestrzenne
- ROK 2025pl/m18408/k349-rok-2025
- ROK 2026pl/m18409/k367-rok-2026
- Plan ogólnypl/m18410/k355-plan-ogolny
- Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla terenów położonych na gruntach w rejonie ulic Chopina, Piaskowej, Okólnej, Krótkiej i Byczyńskiej w Gorzowie…pl/m18411/k359-miejscowy-plan-zagospodarowania-przestrzennego-dla-terenow-polozonych-na-gruntach-w-rejonie-ulic-chopina-piaskowej-okolnej-krotkiej-i-byczynskiej-w-gorzowie-slaskim-oraz-na-gruntach-w-obrebie-geodezyjnym-kozlowice
- Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obrębów Goła, Krzyżanowice, Uszyce oraz Zdziechowice w gminie Gorzów Śląskipl/m18412/k363-miejscowy-plan-zagospodarowania-przestrzennego-dla-fragmentow-obrebow-gola-krzyzanowice-uszyce-oraz-zdziechowice-w-gminie-gorzow-slaski
- Uchwała w sprawie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennegopl/m18413/a6329-uchwala-w-sprawie-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego
- Wyłożenie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennegopl/m18414/k303-wylozenie-projektu-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego
- Archiwum PPpl/m18415/k263-archiwum-pp
- RODOpl/m18416/k250-rodo
- Petycjepl/m18417/k253-petycje
- Petycje 2025pl/m18418/k361-petycje-2025
- Petycje 2024pl/m18419/k344-petycje-2024
- Petycje 2023pl/m18420/k334-petycje-2023
- Petycje 2022pl/m18421/k300-petycje-2022
- Petycje 2021pl/m18422/k281-petycje-2021
- Petycje 2020pl/m18423/k267-petycje-2020
- Petycje 2019pl/m18424/k254-petycje-2019
- Serwisy internetowepl/m18425/k287-serwisy-internetowe
- GeoInfo 7 Portalpl
- E-mapanet/
- RADA MIEJSKApl/m17357/k148-rada-miejska
- Transmisja z obrad sesji Rady Miejskiejpl/m17358/a4459-transmisja-z-obrad-sesji-rady-miejskiej
- Archiwum z obrad sesji Rady Miejskiejpl/m17359/a4517-archiwum-z-obrad-sesji-rady-miejskiej
- Uchwały Rady Miejskiejpl/m17360/k152-uchwaly-rady-miejskiej
- Uchwały Rady Miejskiej 2024-2029pl/m17361/k338-uchwaly-rady-miejskiej-2024-2029
- Uchwały Rady Miejskiej 2018-2023pl/m17362/k232-uchwaly-rady-miejskiej-2018-2023
- Uchwały Rady Miejskiej 2014-2018pl/m17363/k118-uchwaly-rady-miejskiej-2014-2018
- Uchwały Rady Miejskiej 2010-2014pl/m17364/k117-uchwaly-rady-miejskiej-2010-2014
- Skład Rady Miejskiejpl/m17365/k160-sklad-rady-miejskiej
- Skład Rady Miejskiej 2024-2029pl/m17366/k337-sklad-rady-miejskiej-2024-2029
- Skład Rady Miejskiej 2018-2023pl/m17367/k233-sklad-rady-miejskiej-2018-2023
- Skład Rady Miejskiej 2014-2018pl/m17368/k147-sklad-rady-miejskiej-2014-2018
- Skład Rady Miejskiej 2010-2014pl/m17369/k161-sklad-rady-miejskiej-2010-2014
- Oświadczenia majątkowe Radnychpl/m17370/k340-oswiadczenia-majatkowe-radnych
- Oświadczenie majątkowe Radnych - KADENCJA 2024-2029pl/m17371/k339-oswiadczenie-majatkowe-radnych-kadencja-2024-2029
- Oświadczenia majątkowe Radnych - KADENCJA 2018-2023pl/m17372/k234-oswiadczenia-majatkowe-radnych-kadencja-2018-2023
- Oświadczenia majątkowe Radnych - KADENCJA 2014-2018pl/m17373/k150-oswiadczenia-majatkowe-radnych-kadencja-2014-2018
- Komisje Rady Miejskiejpl/m17374/k149-komisje-rady-miejskiej
- Komisja ds. Budżetu, Finansów i Działalności Gospodarczej budżetu, finansów i działalności gospodarczej
- Komisja Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiskapl/m17376/a3090-komisja-gospodarki-przestrzennej-ochrony-srodowiska
- Komisja Kultury i Oświatypl/m17377/a3091-komisja-kultury-i-oswiaty
- Komisja Rewizyjnapl/m17378/a3092-komisja-rewizyjna
- Komisja Skarg, Wniosków i Petycjipl/m17379/a4493-komisja-skarg-wnioskow-i-petycji
- Statut Gminypl/m17380/k168-statut-gminy
- Burmistrz Gorzowa Śląskiegopl/m17381/a483-burmistrz-gorzowa-slaskiego
- Burmistrz Gorzowa Śląskiegopl/m17382/a483-burmistrz-gorzowa-slaskiego
- Raport o stanie Gminypl/m17383/k246-raport-o-stanie-gminy
- Zarządzenia Burmistrzapl/m17384/k151-zarzadzenia-burmistrza
- Zarządzenia Burmistrza 2026pl/m17385/k364-zarzadzenia-burmistrza-2026
- Zarządzenia Burmistrza 2025pl/m17386/k348-zarzadzenia-burmistrza-2025
- Zarządzenia Burmistrza 2024pl/m17387/k328-zarzadzenia-burmistrza-2024
- Zarządzenia Burmistrza 2023pl/m17388/k312-zarzadzenia-burmistrza-2023
- Zarządzenia Burmistrza 2022pl/m17389/k292-zarzadzenia-burmistrza-2022
- Zarządzenia Burmistrza 2021pl/m17390/k274-zarzadzenia-burmistrza-2021
- Zarządzenia Burmistrza 2020pl/m17391/k258-zarzadzenia-burmistrza-2020
- Zarządzenia Burmistrza 2019pl/m17392/k236-zarzadzenia-burmistrza-2019
- Zarządzenia Burmistrza 2018pl/m17393/k221-zarzadzenia-burmistrza-2018
- Zarządzenia Burmistrza 2017pl/m17394/k210-zarzadzenia-burmistrza-2017
- Zarządzenia Burmistrza 2016pl/m17395/k119-zarzadzenia-burmistrza-2016
- Zarządzenia Burmistrza 2015pl/m17396/k120-zarzadzenia-burmistrza-2015
- Zarządzenia Burmistrza 2014pl/m17397/k125-zarzadzenia-burmistrza-2014
- Zarządzenia Burmistrza 2013pl/m17398/k121-zarzadzenia-burmistrza-2013
- Zarządzenia Burmistrza 2012pl/m17399/k122-zarzadzenia-burmistrza-2012
- Zarządzenia Burmistrza 2011pl/m17400/k123-zarzadzenia-burmistrza-2011
- Oświadczenia majątkowe Burmistrza - KADENCJA 2024-2029pl/m17401/a7556-oswiadczenia-majatkowe-burmistrza-kadencja-2024-2029
- Oświadczenia majątkowe Burmistrza - KADENCJA 2018-2023pl/m17402/k240-oswiadczenia-majatkowe-burmistrza-kadencja-2018-2023
- Oświadczenia majątkowe Burmistrza - KADENCJA 2014-2018pl/m17403/k174-oswiadczenia-majatkowe-burmistrza-kadencja-2014-2018
- URZĄD MIEJSKIpl/m14372/k140-urzad-miejski
- Regulamin organizacyjnypl/m14373/a6009-regulamin-organizacyjny
- Schemat organizacyjny Urzędu Miejskiego w Gorzowie Śląskimpl/m14374/a6010-schemat-organizacyjny-urzedu-miejskiego-w-gorzowie-slaskim
- Kierownictwo urzędupl/m14375/a2480-kierownictwo-urzedu
- Referaty i samodzielne stanowiskapl/m14376/k49-referaty-i-samodzielne-stanowiska
- Referat Organizacyjny /OR-I/pl/m14377/a2770-referat-organizacyjny-or-i
- Referat Finansowy /FN-II/pl/m14378/a2860-referat-finansowy-fn-ii
- Podatki i opłatypl/m14379/k36-podatki-i-oplaty
- Referat Gospodarki Nieruchomościami, Rolnictwa i Leśnictwa /GRL-III/pl/m14380/a2885-referat-gospodarki-nieruchomosciami-rolnictwa-i-lesnictwa-grl-iii
- Załatwiane sprawy GRL-III i druki do pobraniapl/m14381/k195-zalatwiane-sprawy-grl-iii-i-druki-do-pobrania
- Referat Inwestycji, Zamówień Publicznych i Planowania Przestrzennego /IZP-IV/pl/m14382/a2891-referat-inwestycji-zamowien-publicznych-i-planowania-przestrzennego-izp-iv
- Załatwiane sprawy IZP-IV i druki do pobraniapl/m14383/k211-zalatwiane-sprawy-izp-iv-i-druki-do-pobrania
- Referat Spraw Obywatelskich i Ochrony Środowiska /SOŚ-V/pl/m14384/a2896-referat-spraw-obywatelskich-i-ochrony-srodowiska-sos-v
- Ochrona środowiskapl/m14385/k266-ochrona-srodowiska
- Sprawozdania z realizacji Programu Ochrony Powietrza w Gminie Gorzów Śląskipl/m14386/k333-sprawozdania-z-realizacji-programu-ochrony-powietrza-w-gminie-gorzow-slaski
- Gospodarka odpadami komunalnymipl/m14387/k184-gospodarka-odpadami-komunalnymi
- Ewidencja Ludnościpl/m14388/k191-ewidencja-ludnosci
- Referat Działalności Gospodarczej i Gospodarki Komunalnej /DGK-VI/pl/m14389/a6605-referat-dzialalnosci-gospodarczej-i-gospodarki-komunalnej-dgk-vi
- Urząd Stanu Cywilnego /USC/pl/m14390/a5020-urzad-stanu-cywilnego-usc
- Dowody osobistepl/m14391/k192-dowody-osobiste
- Oświadczenia majątkowepl/m14392/k180-oswiadczenia-majatkowe
- Oświadczenia majątkowe Zastępcy Burmistrza, Sekretarza i Skarbnikapl/m14393/k315-oswiadczenia-majatkowe-zastepcy-burmistrza-sekretarza-i-skarbnika
- Oświadczenia majątkowe kierowników jednostek organizacyjnychpl/m14394/k316-oswiadczenia-majatkowe-kierownikow-jednostek-organizacyjnych
- Oświadczenia majątkowe osób wydających decyzje administracyjne w imieniu Burmistrzapl/m14395/k317-oswiadczenia-majatkowe-osob-wydajacych-decyzje-administracyjne-w-imieniu-burmistrza
- Archiwumpl/m14396/k318-archiwum
- JEDNOSTKI ORGANIZACYJNEpl/m14397/k28-jednostki-organizacyjne
- Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzowie Śląskimpl/m14398/a520-miejsko-gminny-osrodek-pomocy-spolecznej-w-gorzowie-slaskim
- Miejsko Gminny Ośrodek Kultury im. Emanuela Kani w Gorzowie Śląskim emanuela kani w gorzowie śląskim
- Biuro Obsługi Szkół i Przedszkoli w Gorzowie Śląskimpl/m14400/a521-biuro-obslugi-szkol-i-przedszkoli-w-gorzowie-slaskim
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskimpl/m14401/a531-publiczna-szkola-podstawowa-w-gorzowie-slaskim
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozłowicachpl/m14402/a524-publiczna-szkola-podstawowa-w-kozlowicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Uszycachpl/m14403/a525-publiczna-szkola-podstawowa-w-uszycach
- Przedszkole Publiczne w Gorzowie Śląskimpl/m14404/a527-przedszkole-publiczne-w-gorzowie-slaskim
- Przedszkole Publiczne w Kozłowicachpl/m14405/a528-przedszkole-publiczne-w-kozlowicach
- Przedszkole Publiczne w Zdzechowicachpl/m14406/a529-przedszkole-publiczne-w-zdzechowicach
- Publiczny Żłobek "ISKIERKA" w Gorzowie Śl.
- Zakład Usług Komunalnych w Gorzowie Śląskim Spółka z o.o.
- Wykaz jednostek pomocniczych /Sołectwa i Osiedla/pl/m14409/a526-wykaz-jednostek-pomocniczych-solectwa-i-osiedla
- BUDŻET I JEGO REALIZACJEpl/m18327/k171-budzet-i-jego-realizacje
- Budżet 2026pl/m18328/k370-budzet-2026
- Budżet 2025pl/m18329/k347-budzet-2025
- Sprawozdania 2025pl/m18330/k372-sprawozdania-2025
- Budżet 2024pl/m18331/k332-budzet-2024
- Sprawozdania 2024pl/m18332/k358-sprawozdania-2024
- Budżet 2023pl/m18333/k295-budzet-2023
- Sprawozdaniapl/m18334/k341-sprawozdania
- Budżet 2022pl/m18335/k302-budzet-2022
- Sprawozdaniapl/m18336/k319-sprawozdania
- Budżet 2021pl/m18337/k282-budzet-2021
- Sprawozdaniapl/m18338/k305-sprawozdania
- Budżet 2020pl/m18339/k257-budzet-2020
- Sprawozdaniapl/m18340/k284-sprawozdania
- Budżet 2019pl/m18341/k241-budzet-2019
- Sprawozdaniapl/m18342/k269-sprawozdania
- Budżet 2018pl/m18343/k228-budzet-2018
- Sprawozdaniapl/m18344/k244-sprawozdania
- Archiwumpl/m18345/k37-archiwum
- Budżet 2017pl/m18346/k212-budzet-2017
- Budżet 2016pl/m18347/k126-budzet-2016
- Budżet 2015pl/m18348/k30-budzet-2015
- Budżet 2014pl/m18349/k31-budzet-2014
- Budżet 2013pl/m18350/k32-budzet-2013
- Budżet 2012pl/m18351/k33-budzet-2012
- Budżet 2011pl/m18352/k34-budzet-2011
- Budżet 2010pl/m18353/k35-budzet-2010
- Budżet 2009pl/m18354/k38-budzet-2009
- Budżet 2008pl/m18355/k39-budzet-2008
- Budżet 2007pl/m18356/k40-budzet-2007
- Budżet 2006pl/m18357/k41-budzet-2006
- Umorzenia i pomoc publicznapl/m18358/k172-umorzenia-i-pomoc-publiczna
- Podatki i opłatypl/m18359/k36-podatki-i-oplaty
- Informacja o stanie mienia komunalnegopl/m18360/k105-informacja-o-stanie-mienia-komunalnego
- ZAMÓWIENIA PUBLICZNEpl/m18428/k127-zamowienia-publiczne
- Plan postępowań o udzielenie zamówieńpl/m18429/k206-plan-postepowan-o-udzielenie-zamowien
- Zamówienia publiczne 2026 - poniżej 170 000 złotychpl/m18430/k368-zamowienia-publiczne-2026-ponizej-170-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2026 - powyżej 170 000 złotychpl/m18431/k369-zamowienia-publiczne-2026-powyzej-170-000-zlotych
- Archiwumpl/m18432/k213-archiwum
- Zamówienia publiczne 2025 - powyżej 130 000 złotychpl/m18433/k357-zamowienia-publiczne-2025-powyzej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2025 - poniżej 130 000 złotychpl/m18434/k356-zamowienia-publiczne-2025-ponizej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2024 - poniżej 130 000 złotychpl/m18435/k329-zamowienia-publiczne-2024-ponizej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2024 - powyżej 130 000 złotychpl/m18436/k330-zamowienia-publiczne-2024-powyzej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2023 - poniżej 130 000 złotychpl/m18437/k313-zamowienia-publiczne-2023-ponizej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2023 - powyżej 130 000 złotychpl/m18438/k314-zamowienia-publiczne-2023-powyzej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2022 - poniżej 130 000 złotychpl/m18439/k298-zamowienia-publiczne-2022-ponizej-130-000-zlotych
- Zamówienia publiczne 2022 - powyżej 130 000 złotychpl/m18440/k299-zamowienia-publiczne-2022-powyzej-130-000-zlotych
- Zamównienia publiczne 2021 - poniżej 130 000 złotychpl/m18441/k273-zamownienia-publiczne-2021-ponizej-130-000-zlotych
- Zamównienia publiczne 2021 - powyżej 130 000 złotychpl/m18442/k272-zamownienia-publiczne-2021-powyzej-130-000-zlotych
- Zamównienia publiczne 2020 - poniżej 30 000 europl/m18443/k255-zamownienia-publiczne-2020-ponizej-30-000-euro
- Zamównienia publiczne 2020 - powyżej 30 000 europl/m18444/k256-zamownienia-publiczne-2020-powyzej-30-000-euro
- Zamównienia publiczne 2018 - poniżej 30 000 europl/m18445/k224-zamownienia-publiczne-2018-ponizej-30-000-euro
- Zamównienia publiczne 2018 - powyżej 30 000 europl/m18446/k225-zamownienia-publiczne-2018-powyzej-30-000-euro
- Zamówienia publiczne 2017 - poniżej 30 000 euro.
- Zamówienia publiczne 2017 - powyżej 30 000 euro.
- Zamówienia publiczne 2016 - poniżej 30 000 euro.
- Zamówienia publiczne 2016 - powyżej 30 000 euro.
- PROGRAMY RZĄDOWEpl/m18451/k197-programy-rzadowe
- Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej n lata 2016-2019pl/m18452/k202-program-rozwoju-gminnej-i-powiatowej-infrastruktury-drogowej-n-lata-2016-2019
- DECYZJE ŚRODOWISKOWE - OCENA ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKOpl/m18453/k178-decyzje-srodowiskowe-ocena-oddzialywania-na-srodowisko
- WYKAZ NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONYCH DO ZBYCIA, DZIERŻAWYpl/m18454/k19-wykaz-nieruchomosci-przeznaczonych-do-zbycia-dzierzawy
- Ogłoszenia o przetargachpl/m18455/k78-ogloszenia-o-przetargach
- Rozstrzygnięte przetargi na dzierżawę nieruchomościpl/m18456/k219-rozstrzygniete-przetargi-na-dzierzawe-nieruchomosci
- Informacje z przetargu na sprzedaż nieruchomościpl/m18457/k217-informacje-z-przetargu-na-sprzedaz-nieruchomosci
- Wykazy lokali użytkowych przeznaczonych do wynajmupl/m18458/k82-wykazy-lokali-uzytkowych-przeznaczonych-do-wynajmu
- Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbyciapl/m18459/k95-wykaz-nieruchomosci-przeznaczonych-do-zbycia
- Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedażypl/m18460/k93-wykaz-nieruchomosci-przeznaczonych-do-sprzedazy
- Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawypl/m18461/k176-wykaz-nieruchomosci-przeznaczonych-do-dzierzawy
- Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczeniepl/m18462/k249-wykaz-nieruchomosci-przeznaczonych-do-oddania-w-uzyczenie
- Przetargi na wynajem lokali mieszkalnych i użytkowych od 2015 rokupl/m18463/k101-przetargi-na-wynajem-lokali-mieszkalnych-i-uzytkowych-od-2015-roku
- Rozstrzygnięte przetargi na wynajem lokali użytkowych 2015pl/m18464/k70-rozstrzygniete-przetargi-na-wynajem-lokali-uzytkowych-2015
- WYBORYpl/m18465/k84-wybory
- Wybory Prezydenckie 2025pl/m18466/k354-wybory-prezydenckie-2025
- Wybory samorządowe 2024pl/m18467/k327-wybory-samorzadowe-2024
- Wybory do Sejmu RP i Senatu RP zarządzone na dzień 15 października 2023 r.
- WYBORY PRZEDTERMINOWE BURMISTRZA GORZOWA ŚLĄSKIEGOpl/m18469/k283-wybory-przedterminowe-burmistrza-gorzowa-slaskiego
- Wybory Prezydenckie 2020pl/m18470/k268-wybory-prezydenckie-2020
- Wybory do Sejmu RP i Senatu RP zarządzone na dzień 13 października 2019 r.
- Wybory do Europarlamentu 2019pl/m18472/k243-wybory-do-europarlamentu-2019
- Ponowne wybory do Rady Miejskiej w Gorzowie Śląskim w okręgu wyborczym nr4pl/m18473/k98-ponowne-wybory-do-rady-miejskiej-w-gorzowie-slaskim-w-okregu-wyborczym-nr4
- Wybory do Parlamentu Europejskiegopl/m18474/k75-wybory-do-parlamentu-europejskiego
- Wybory do Sejmu i Senatu RPpl/m18475/k60-wybory-do-sejmu-i-senatu-rp
- Wybory Prezydenckie 2015pl/m18476/k103-wybory-prezydenckie-2015
- Referendum Ogólnokrajowepl/m18477/k106-referendum-ogolnokrajowe
- Wybory parlamentarne 2015pl/m18478/k107-wybory-parlamentarne-2015
- Wybory samorządowe 2014pl/m18479/k83-wybory-samorzadowe-2014
- Wybory samorzadowe 2010pl/m18480/k68-wybory-samorzadowe-2010
- OTWARTE KONKURSY NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCHpl/m18481/k20-otwarte-konkursy-na-realizacje-zadan-publicznych
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2026 rokupl/m18482/k362-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-2026-roku
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2025 rokupl/m18483/k346-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-2025-roku
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2024 rokupl/m18484/k326-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-2024-roku
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2023 rokupl/m18485/k310-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-2023-roku
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2022 rokupl/m18486/k293-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-2022-roku
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w roku 2021pl/m18487/k270-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-roku-2021
- Archiwum - Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznychpl/m18488/k223-archiwum-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w roku 2020pl/m18489/k252-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-roku-2020
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w roku 2019pl/m18490/k235-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-roku-2019
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w roku 2018pl/m18491/k222-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-roku-2018
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w roku 2017pl/m18492/k214-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-roku-2017
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w roku 2016pl/m18493/k111-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-roku-2016
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w roku 2015pl/m18494/k100-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-roku-2015
- Oferty realizacji zadań publicznych 2014pl/m18495/k91-oferty-realizacji-zadan-publicznych-2014
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w roku 2014pl/m18496/k74-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-roku-2014
- Otwarte konkursy na realizację zadań publicznych w 2013 r.
- Otwarte konkursy na realizację zadań publicznych w 2012 r.
- Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych 2011pl/m18499/k58-otwarte-konkursy-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-2011
- PLANOWANIE PRZESTRZENNEpl/m18500/k226-planowanie-przestrzenne
- ROK 2025pl/m18501/k349-rok-2025
- ROK 2026pl/m18502/k367-rok-2026
- Plan ogólnypl/m18503/k355-plan-ogolny
- Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla terenów położonych w rejonie ulicy Byczyńskiej w Gorzowie Śląskimpl/m18504/k374-miejscowy-plan-zagospodarowania-przestrzennego-dla-terenow-polozonych-w-rejonie-ulicy-byczynskiej-w-gorzowie-slaskim
- Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla terenów położonych na gruntach w rejonie ulic Chopina, Piaskowej, Okólnej, Krótkiej i Byczyńskiej w Gorzowie…pl/m18505/k359-miejscowy-plan-zagospodarowania-przestrzennego-dla-terenow-polozonych-na-gruntach-w-rejonie-ulic-chopina-piaskowej-okolnej-krotkiej-i-byczynskiej-w-gorzowie-slaskim-oraz-na-gruntach-w-obrebie-geodezyjnym-kozlowice
- Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obrębów Goła, Krzyżanowice, Uszyce oraz Zdziechowice w gminie Gorzów Śląskipl/m18506/k363-miejscowy-plan-zagospodarowania-przestrzennego-dla-fragmentow-obrebow-gola-krzyzanowice-uszyce-oraz-zdziechowice-w-gminie-gorzow-slaski
- Wyłożenie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennegopl/m18507/k303-wylozenie-projektu-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego
- Archiwum PPpl/m18508/k263-archiwum-pp
- DROGIpl/m18509/k229-drogi
- INFORMACJA PUBLICZNApl/m18510/k145-informacja-publiczna
- Ogłoszenia, zawiadomienia, konsultacjepl/m18511/k21-ogloszenia-zawiadomienia-konsultacje
- STRATEGIA ROZWOJU GMINYpl/m18512/k371-strategia-rozwoju-gminy
- REWITALIZACJApl/m18513/k322-rewitalizacja
- Nabór na wolne stanowiskapl/m18514/k170-nabor-na-wolne-stanowiska
- Archiwumpl/m18515/k52-archiwum
- OGŁOSZENIE O KONKURSIE NA STANOWISKA DYREKTORÓW PLACÓWEK OŚWIATOWYCHpl/m18516/a3684-ogloszenie-o-konkursie-na-stanowiska-dyrektorow-placowek-oswiatowych
- Gospodarka lokalowapl/m18517/k285-gospodarka-lokalowa
- Gospodarka odpadami komunalnymipl/m18518/k304-gospodarka-odpadami-komunalnymi
- Serwisy internetowepl/m18519/k287-serwisy-internetowe
- Ogłoszenia o przetargachpl/m9553/k78-ogloszenia-o-przetargach
- OGŁOSZENIE BURMISTRZA GORZOWA ŚLĄSKIEGO O DRUGIM PUBLICZNYM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W MIEJSCOWOŚCI JAMY - DZIAŁKA…pl/m9553/k78-ogloszenia-o-przetargach/a8464-ogloszenie-burmistrza-gorzowa-slaskiego-o-drugim-publicznym-przetargu-ustnym-nieograniczonym-na-sprzedaz-nieruchomosci-polozonej-w-miejscowosci-jamy-dzialka-nr-305-i-579
- XMLpl/cms/showarticleasxml/id/8464
- 8464pl/cms/downloadarticleashtml/id/8464
- Ogłoszenie o drugim publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Jamy dz. 305 i 579 15.07.2026 r..pdf120.37kB37kb
- Redakcjapl/page/custom/redakcja
- Artykuły archiwalnepl/page/custom/artykuly-archiwalne
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.