Dostawa kluczy USB do uwierzytelniania MFA
Zamawiający: SĄD REJONOWY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, Dąbrowa Górnicza (województwo śląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Dąbrowa Górnicza
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dostawa 140 sztuk kluczy bezpieczeństwa USB-A do uwierzytelniania MFA i ochrony przed phishingiem. Urządzenia muszą być produkowane w UE lub USA, kompatybilne z Windows, Mac OS, Linux oraz przeglądarkami (Chrome, Edge, Safari, Firefox, Opera). Wymagana gwarancja min. 12 miesięcy i kompatybilność z systemem Silverfort.
Kluczowe wymagania
- Produkcja urządzenia wyłącznie w UE lub USA
- Interfejs USB-A
- Gwarancja minimum 12 miesięcy
- Kompatybilność z Silverfort Monitoring and Protected Platform
- Brak wpisu na listę rozstrzygającą o zastosowaniu środków OSR
Treść ogłoszenia
zapytanie ofertowe OFIN.262.18.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Strona korzysta z plików
cookies
w celu realizacji usług i zgodnie z
Polityką prywatności
. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików
cookies
w Twojej przeglądarce.
Zamknij informację o
cookies
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu
Przejdź do treści
Mapa serwisu
zapytanie ofertowe OFIN.262.18.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Sąd Rejonowy
w Dąbrowie Górniczej
Wyszukiwarka
Wyszukiwana fraza
Szukaj
Ustawienia
Zmień kontrast
Czcionka
Powiększ czcionkę
Biuletyn Informacji Publicznej
otwiera się w nowym oknie
Ogłoszenia
expand menu Ogłoszenia
Aktualności i komunikaty
Ogłoszenia sądowe
Ogłoszenia komornicze
Działalność sądu
expand menu Działalność sądu
Podstawa działania
Siedziba i godziny urzędowania
Struktura organizacyjna
Kierownictwo, organy sądu
Praca w sądzie
Zamówienia publiczne
Majątek i dochody jednostki
Zarządzenia Prezesa i Dyrektora Sądu
Obsługa interesanta
expand menu Obsługa interesanta
Załatw sprawę przez internet
Informacje dodatkowe dla interesantów
Opłaty
Orzecznictwo
Dostęp do informacji publicznej
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych (RODO)
Informacje dodatkowe
expand menu Informacje dodatkowe
Przyjazny pokój przesłuchań
Inne
Redakcja
Strona główna BIP
otwiera się w nowym oknie
Jednostka nadrzędna
Ważne linki
Pomoc prawna
Mediacje
Informacje dla osób ze szczególnymi potrzebami
Ankieta oceny satysfakcji interesanta
Rodzina 800+
otwiera się w nowym oknie
Niebieska linia
otwiera się w nowym oknie
Strona główna
Działalność sądu
Zamówienia publiczne
zapytanie ofertowe OFIN.262.18.2026
zapytanie ofertowe OFIN.262.18.2026
Link do artykułu został skopiowany do schowka.
×
Nazwa:
Zakup kluczy USB służących do uwierzytelniania MFA - 140 szt. dla Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej
Oznaczenie postępowania:
OFIN.262.18.2026
Tryb:
zapytanie ofertowe
Termin składania ofert:
23 lipca 2026 r. godz. 13:00
Dokumentacja:
Zaproszenie do składania ofert- klucze USB (PLIK PDF, 103Kb)
Załącznik nr 1 -OPZ klucze sprzętowe (PLIK WORD, 20Kb)
Załącznik nr 2- formularz ofertowy (PLIK WORD, 69Kb)
Załącznik nr 3 - Wzór umowy (PLIK WORD, 94Kb)
załącznik nr 3 do umowy- protokół odbioru (PLIK WORD, 22Kb)
Załącznik nr 4 - klauzula informacyjna (PLIK WORD, 22Kb)
Rozstrzygnięcie postępowania:
b/d
Osoba kontaktowa:
Marta Kostecka
Drukuj informację
otwiera się w nowym oknie
Rozwiń rejestr zmian
Rejestr zmian dla: zapytanie ofertowe OFIN.262.18.2026
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Admin SRDG
Dokument z dnia:
2026-07-17 13:46:42
Publikacja w dniu:
2026-07-17 13:46:42
Zmiany:
Podejrzyj
Informacje
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Kontakt z administratorem
Pomoc
Deklaracja dostępności
Dane teleadresowe
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
ul. Graniczna 23
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 295-94-65
NIP 629-15-22-610
Regon 000 322 063
Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej. Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej nie posiada stron na portalach społecznościowych.
2026
Copyright by
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Realizacja dostępnej strony internetowej: Agencja 4real
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa 140 sztuk kluczy USB służących do uwierzytelniania MFA i ochronie przeciwko phishingowi
Dostawa 140 sztuk fizycznych kluczy bezpieczeństwa USB-A do uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA).
Dokumenty (11)
- Zaproszenie do składania ofert- klucze USB (PLIK PDF, 103Kb)pdf
- Załącznik nr 1 -OPZ klucze sprzętowe (PLIK WORD, 20Kb)docx
- Załącznik nr 2- formularz ofertowy (PLIK WORD, 69Kb)doc
- Załącznik nr 3 - Wzór umowy (PLIK WORD, 94Kb)doc
- załącznik nr 3 do umowy- protokół odbioru (PLIK WORD, 22Kb)docx
- Załącznik nr 4 - klauzula informacyjna (PLIK WORD, 22Kb)docx
- Podejrzyjpdf
- Informacja o wyborze oferty(PLIK PDF, 73Kb)pdf
- Podejrzyjpdf
- Podejrzyjpdf
- Informacja o wyborze kolejnej oferty- OFIN.262.18.2026(PLIK PDF, 74Kb)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.