Wykonanie dokumentacji przyszłościowej dla budowy oświetlenia drogowego w Częstochowie
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Częstochowa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na wykonanie dokumentacji projektowej dla trzech lokalizacji w Częstochowie (ul. Trochimowskiego, ul. Gwardzistów, ul. Skargi). Zakres obejmuje budowę obwodów linii oświetleniowej oraz montaż latarni LED. Wykonawca może ubiegać się o jedno, dwa lub wszystkie trzy zadania. Kryterium wyboru to 100% cena.
Kluczowe wymagania
- Dokumenty potwierdzające uprawnienia niezbędne do realizacji
- Dokumenty potwierdzające spełnienie warunków udziału
Treść ogłoszenia
Wykonanie dokumentacji przyszłościowej dla budowy oświetlenia drogowego: - ul.Ludwika Trochimowskiego w Częstochowie; - ul.Gwardzistów w Częstochowie; - ul.Ks. Piotra Skargi w Częstochowie.
2026-07-17 14:03
Załączniki
5. Warunki Wykonania Zamówienia.doc
5. Warunki Wykonania Zamówienia.doc
47.5 KB
7. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
7. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
403.42 KB
1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
35.43 KB
3.1 Plan_sytuacyjny ul Gwardzistów - oświetlenie.docx
3.1 Plan_sytuacyjny ul Gwardzistów - oświetlenie.docx
400.75 KB
2. WZÓR UMOWY TROCHIMOWSKIEGO.doc
2. WZÓR UMOWY TROCHIMOWSKIEGO.doc
163.5 KB
3. WZÓR UMOWY GWARDZISTÓW.doc
3. WZÓR UMOWY GWARDZISTÓW.doc
163.5 KB
6. OŚWIACZENIE.doc
6. OŚWIACZENIE.doc
33.5 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (119) 17.07.2026.docx
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (119) 17.07.2026.docx
34.09 KB
4. WZÓR UMOWY Skargi.doc
4. WZÓR UMOWY Skargi.doc
167.5 KB
3.1 Plan_sytuacyjny ul Gwardzistów - oświetlenie.pdf
3.1 Plan_sytuacyjny ul Gwardzistów - oświetlenie.pdf
1.18 MB
4.1 Plan_sytuacyjny ul Piotra Skargi - oświetlenie.docx
4.1 Plan_sytuacyjny ul Piotra Skargi - oświetlenie.docx
789.76 KB
4.1 Plan_sytuacyjny ul Piotra Skargi - oświetlenie.pdf
4.1 Plan_sytuacyjny ul Piotra Skargi - oświetlenie.pdf
1.98 MB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (119) 17.07.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (119) 17.07.2026.pdf
207.27 KB
2.1 Plan_sytuacyjny ul Trochimowskiego - oświetlenie.pdf
2.1 Plan_sytuacyjny ul Trochimowskiego - oświetlenie.pdf
3.27 MB
2.1 Plan_sytuacyjny ul Trochimowskiego - oświetlenie.docx
2.1 Plan_sytuacyjny ul Trochimowskiego - oświetlenie.docx
4.41 MB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (3)
Część 1: Budowa oświetlenia drogowego ul. Ludwika Trochimowskiego w Częstochowie
Wykonanie dokumentacji przyszłościowej dla budowy oświetlenia drogowego (obwód linii i oprawy LED).
Część 2: Budowa oświetlenia drogowego ul. Gwardzistów w Częstochowie
Wykonanie dokumentacji przyszłościowej dla budowy oświetlenia drogowego (obwód linii i oprawy LED).
Część 3: Budowa oświetlenia drogowego ul. Ks. Piotra Skargi w Częstochowie
Wykonanie dokumentacji przyszłościowej dla budowy oświetlenia drogowego (obwód linii i oprawy LED).
Dokumenty (16)
- Instrukcja
- 5. Warunki Wykonania Zamówienia.doc
- 7. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
- 3.1 Plan_sytuacyjny ul Gwardzistów - oświetlenie.docx
- 2. WZÓR UMOWY TROCHIMOWSKIEGO.doc
- 3. WZÓR UMOWY GWARDZISTÓW.doc
- 6. OŚWIACZENIE.doc
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (119) 17.07.2026.docx
- 4. WZÓR UMOWY Skargi.doc
- 3.1 Plan_sytuacyjny ul Gwardzistów - oświetlenie.pdf
- 4.1 Plan_sytuacyjny ul Piotra Skargi - oświetlenie.docx
- 4.1 Plan_sytuacyjny ul Piotra Skargi - oświetlenie.pdf
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (119) 17.07.2026.pdf
- 2.1 Plan_sytuacyjny ul Trochimowskiego - oświetlenie.pdf
- 2.1 Plan_sytuacyjny ul Trochimowskiego - oświetlenie.docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.