Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat w Jasieńcu
Zamawiający: URZĄD GMINY JASIENIEC, Jasieniec
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Jasieniec, ul. Szkolna 7
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych do przedszkola „Bajkowy Świat” w Jasieńcu. Dostawy realizowane będą z dużą częstotliwością, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. Zamawiający nie dopuszcza podziału na części ani ofert wariantowych. Kryteria oceny: cena (60%) oraz termin dostawy (40%).
Kluczowe wymagania
- Wykonanie lub realizacja co najmniej jednego zamówienia na sukcesywną dostawę żywności w ciągu ostatnich 3 lat
- Brak podstaw do wykluczenia (art. 108 i 109 ustawy Pzp)
- Złożenie oświadczeń o niepodleganiu wykluczeniu
- Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę e-zamówienia
Treść ogłoszenia
Zamówienia o wartości przekraczającej próg PZP
Ogłoszenie o zamówieniu Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat w Jasieńcu.
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat w Jasieńcu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego:
GMINA JASIENIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny:
REGON 670223729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica:
ul. Warecka 42
1.5.2.) Miejscowość:
Jasieniec
1.5.3.) Kod pocztowy:
05-604
1.5.4.) Województwo:
mazowieckie
1.5.5.) Kraj:
Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3:
PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu:
048 6613570
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego:
[link dostępny w aplikacji]
1.6.) Rodzaj zamawiającego:
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego:
Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług:
Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat w Jasieńcu.
2.4.) Identyfikator postępowania:
ocds-148610-2b8d8372-dceb-49a3-95ab-b9ee597bb688
2.5.) Numer ogłoszenia:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]
2.6.) Wersja ogłoszenia:
01
2.7.) Data ogłoszenia:
2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań:
Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP:
[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat w Jasieńcu
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy:
Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia w
Części zamówienia (1)
Część 0: Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do przedszkola.
Dokumenty (8)
- 17.07.2026 ogłoszenie o zamówieniu130.99KBpdfPobierzpdf
- Formularz ASORTYMENTOWO- CENOWY Przedszkole Bajkowy Świat 202646.81KBxlsxPobierzxlsx
- SWZ Dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat93.71KBdocxPobierzdocx
- SWZ Dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat795.68KBpdfPobierzpdf
- zał. nr 9 do SWZ wzór umowy21.22KBdocxPobierzdocx
- 28.07.2026 informacja o kwocie zamówienia216.44KBpdfPobierzpdf
- 28.07.2026 informacja z otwarcia ofert273.24KBpdfPobierzpdf
- 25.08.2026 zawiadomienie o wyborze oferty dostawa żywności318.1KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.