Usługi przygotowania i podawania posiłków
Zamawiający: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W GAŁKOWIE DUŻYM, Gałków Duży
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi gastronomiczne obejmujące przygotowanie oraz podawanie posiłków. Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym. Zamawiający nie dopuszcza ofert częściowych ani wariantowych. Wymagane jest posiadanie decyzji Sanepidu na prowadzenie działalności gastronomicznej.
Kluczowe wymagania
- Decyzja Sanepidu na prowadzenie działalności gastronomicznej
- Aktualne zaświadczenie o wpisie do rejestru zakładów podlegających kontroli Sanepitu
- Aktualne zaświadczenie lekarskie z badania sanitarno-epidemiologicznego
- Aktualne zaświadczenie z Krajowego Rejestru Przestępstw Seksualnych
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
17-07-2026 Rodzaj zamówienia: Postępowanie Postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji z dnia 31 lipca 2026 r. na przygotowanie, dostarczenie i wydawanie dwudaniowych obiadów dla uczniów Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym w roku szkolnym 2026 / 2027 Stan postępowania: Otwarty dodano 17-07-2026 Opis Ogłoszenie o zamówieniu BZP [.pdf 138.28 kB] (dodano 17-07-2026) Specyfikacja Warunków Zamówienia 2026 [.pdf 702.78 kB] (dodano 17-07-2026) Załącznik nr 1,3,4,5 do SWZ [.doc 134.50 kB] (dodano 17-07-2026)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi przygotowania i podawania posiłków
Zakres obejmuje usługi przygotowania posiłków oraz usługi podawania posiłków.
Dokumenty (6)
- Ogłoszenie o zamówieniu BZPpdf138.28 kB
- Specyfikacja Warunków Zamówienia 2026pdf702.78 kB
- Załącznik nr 1,3,4,5 do SWZdoc134.50 kB
- Informacja o kwocie jaką zamawiajacy zamierza przeznaczyć na sfinansowaniepdf106.12 kB
- informacje z otwarcia złożonych ofertpdf97.76 kB
- Ogłoszenie o wynikach postepowaniapdf115.26 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.