Przebudowa i rozbudowa budynku na magazyn obrony cywilnej i schron w Żywcu

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W ŻYWCU, Żywiec (województwo śląskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Żywiec, ul. Witosa 40
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na przebudowę oraz rozbudowę budynku przy ul. Witosa 40 w Żywcu w celu stworzenia magazynu obrony cywilnej i miejsca doraźnego schronienia. Zakres obejmuje prace budowlane, instalacyjne (elektryczne, sanitarne, teletechniczne, PV, odgromowe, SSWiN, CCTV, kontrola dostępu) oraz wyposażenie obiektu. Postępowanie prowadzone na podstawie Kodeksu cywilnego.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu - „Przebudowa wraz z rozbudową budynku z przeznaczeniem na magazyn obrony cywilnej i miejsca doraźnego schronienia” przy ul. Witosa 40 w Żywcu

Miasto Żywiec zaprasza do udziału w postępowaniu p.n.

Przebudowa wraz z rozbudową budynku z przeznaczeniem na magazyn obrony cywilnej i miejsca doraźnego schronienia

” przy ul. Witosa 40 w Żywcu.

Postępowanie niniejsze prowadzone jest na podstawie art. 157a ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz. U. z 2024 r. poz. 1907 z późn. zm.) i ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 795), z wyłączeniem przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.).

Załączniki:

Opis (kliknij aby pobrać)

Data zamieszczenia

Rozmiar

02_WITOSA 40_ARCH-BUD.pdf

2026-07-17 15:09:00

12.7 MB

Obliczenia natężenia oświetlenia.pdf

2026-07-17 15:09:00

12.4 MB

01_WITOSA 40_PZT.pdf

2026-07-17 15:09:00

10.4 MB

WITOSA 40_INWENTARYZACJA.pdf

2026-07-17 15:08:00

8.4 MB

WITOSA 40_Przyłącze ks.pdf

2026-07-17 15:08:00

6.4 MB

WITOSA 40_Instalacje sanitarne.pdf

2026-07-17 15:08:00

5.9 MB

WITOSA 40_KONSTRUKCJA.pdf

2026-07-17 15:08:00

4.6 MB

PLANSZA-WITOSA 40.pdf

2026-07-17 15:08:00

2.5 MB

WITOSA 40_ARCH-BUD_SPECYFIKACJA.pdf

2026-07-17 15:08:00

1 MB

WITOSA 40_INST.ELEKTR._SPECYFIKACJA.pdf

2026-07-17 15:08:00

1.1 MB

BIOZ.pdf

2026-07-17 15:08:00

58 kB

Uprawnienia.pdf

2026-07-17 15:08:00

1.1 MB

E02 - Plan instalacji elektrycznych i teletechnicznych parter.pdf

2026-07-17 15:08:00

982 kB

Opis.pdf

2026-07-17 15:08:00

553 kB

WITOSA 40_SPECYFIKACJA - Instalacje sanitarne i przyłącze ks.pdf

2026-07-17 15:08:00

771 kB

E01 - Plan instalacji elektrycznych i teletechnicznych piwnica.pdf

2026-07-17 15:08:00

369 kB

WITOSA 40_INST.ELEKTR_przedmiar robót.pdf

2026-07-17 15:08:00

172 kB

E05 - Schemat instalacji PV (Budynek główny).pdf

2026-07-17 15:08:00

587 kB

E04a - Plan instalacji PV (Budynek główny).pdf

2026-07-17 15:08:00

160 kB

WITOSA 40_PRZYŁ.KANALIZ.SANIT._przedmiar robót.pdf

2026-07-17 15:08:00

292 kB

E18 - Schemat rozdzielnicy RGA.pdf

2026-07-17 15:08:00

69 kB

ZAŁ 1_WYPOSAŻENIE.pdf

2026-07-17 15:08:00

196 kB

Zaświadczenie 2026.pdf

2026-07-17 15:08:00

92 kB

Zasady.pdf

2026-07-17 15:08:00

48 kB

str. główna.pdf

2026-07-17 15:08:00

144 kB

E07a - Schemat instalacji fotowoltaicznej (garaże).pdf

2026-07-17 15:08:00

409 kB

E19 - Schemat rozdzielnicy RGW.pdf

2026-07-17 15:08:00

68 kB

E16 - Schemat rozdzielnicy RG.pdf

2026-07-17 15:08:00

121 kB

E00 - Plan zagospodarowania terenu.pdf

2026-07-17 15:08:00

178 kB

E17 - Schemat rozdzielnicy RP-1.pdf

2026-07-17 15:08:00

77 kB

E15 - Schemat instalacji oświetlenia zewnętrznego.pdf

2026-07-17 15:08:00

144 kB

E13 - Schemat instalacji domofonowej.pdf

2026-07-17 15:08:00

111 kB

E14 - Schemat instalacji przyzywowej.pdf

2026-07-17 15:08:00

175 kB

E11 - Schemat instalacji LAN.pdf

2026-07-17 15:08:00

167 kB

E12 - Schemat instalacji kontroli dostępu.pdf

2026-07-17 15:08:00

172 kB

E10 - Schemat instalacji CCTV.pdf

2026-07-17 15:08:00

210 kB

PRZEDM budowl Witosa 40.pdf

2026-07-17 15:08:00

432 kB

E09 - Schemat instalacji SSWiN.pdf

2026-07-17 15:08:00

126 kB

E06 - Plan instalacji elektrycznych (garaże).pdf

2026-07-17 15:08:00

213 kB

E08 - Schemat ideowy zasilania.pdf

2026-07-17 15:08:00

150 kB

E07 - Plan instalacji odgromowej i PV (garaże).pdf

2026-07-17 15:08:00

156 kB

E03 - Plan instalacji elektrycznych i teletechnicznych piętro I.pdf

2026-07-17 15:08:00

434 kB

E04 - Plan instalacji odgromowej (Budynek główny).pdf

2026-07-17 15:08:00

281 kB

WITOSA 40_INST.SANIT_przedmiar robót.pdf

2026-07-17 15:08:00

341 kB

08dce1f6-56f1-f42c-3ee6-180001035954.pdf

2026-07-17 15:02:00

53 kB

Zaproszenie do zaw.umowy-modernizacja-Witosa 40.pdf

2026-07-17 13:54:00

8.2 MB

Zał.nr 1-Formularz oferty-modernizacja-Witosa 40.pdf

2026-07-17 13:54:00

120 kB

Zał.nr 2-wykaz robót-modernizacja-Witosa 40.pdf

2026-07-17 13:54:00

88 kB

Zał.nr 3-wykaz osób-modernizacja-Witosa 40.pdf

2026-07-17 13:54:00

89 kB

Zał.nr 4-Wzór umowy-modernizacja-Witosa 40.pdf

2026-07-17 13:54:00

191 kB

Informacje o publikacji dokumentu

Data wytworzenia

Wytwarzający/Odpowiadający

Data udostępnienia (Udostępniający)

Data modyfikacji (Modyfikujący)

2026-07-10

Dariusz Zagól

2026-07-10 15:27:21

(Sławomir Szczelina)

2026-07-17 15:09:33

(Waldemar Dziki)

Wyświetl historię zmian dokumentu

Historia zmian dokumentu

Data

Osoba

Operacja

2026-07-17 15:09:33

Waldemar Dziki

zmiana danych wpisu

2026-07-17 15:09:03

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:09:02

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:09:00

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:57

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:54

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:54

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:52

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:47

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:44

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:44

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:44

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:44

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:43

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:43

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:42

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:42

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:42

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:42

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:42

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:41

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:40

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:40

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:08:40

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 15:02:08

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 14:02:05

Waldemar Dziki

zmiana danych (zalacznik widoczny)

2026-07-17 14:02:05

Waldemar Dziki

zmiana danych (zalacznik widoczny)

2026-07-17 14:02:05

Waldemar Dziki

zmiana danych (zalacznik widoczny)

2026-07-17 14:02:05

Waldemar Dziki

zmiana danych (zalacznik widoczny)

2026-07-17 14:02:05

Waldemar Dziki

zmiana danych (zalacznik widoczny)

2026-07-17 14:01:02

Waldemar Dziki

zmiana danych wpisu

2026-07-17 14:00:38

Waldemar Dziki

zmiana danych (zalacznik widoczny)

2026-07-17 14:00:38

Waldemar Dziki

zmiana danych (zalacznik widoczny)

2026-07-17 14:00:38

Waldemar Dziki

zmiana danych (zalacznik widoczny)

2026-07-17 14:00:38

Waldemar Dziki

zmiana danych (zalacznik widoczny)

2026-07-17 14:00:38

Waldemar Dziki

zmiana danych (zalacznik widoczny)

2026-07-17 14:00:23

Waldemar Dziki

zmiana danych (wpis widoczny)

2026-07-17 13:54:37

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 13:54:26

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 13:54:26

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 13:54:26

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-17 13:54:26

Waldemar Dziki

dodanie nowego zalacznika

2026-07-13 16:08:55

Sławomir Szczelina

zmiana danych wpisu

2026-07-13 12:12:01

Sławomir Szczelina

zmiana danych wpisu

2026-07-13 12:09:12

Sławomir Szczelina

zmiana danych wpisu

2026-07-13 12:06:41

Sławomir Szczelina

zmiana danych (wpis niewidoczny)

2026-07-13 12:05:29

Sławomir Szczelina

zmiana danych (wpis widoczny)

2026-07-10 15:27:42

Sławomir Szczelina

zmiana danych (wpis niewidoczny)

2026-07-10 15:27:21

Sławomir Szczelina

dodanie nowego wpisu

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przebudowa wraz z rozbudową budynku z przeznaczeniem na magazyn obrony cywilnej i miejsca doraźnego schronienia

    Kompleksowa przebudowa i rozbudowa budynku pod funkcje magazynowe i schronowe.

Dokumenty (54)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publiczneśląskie