KP 24/07/2026 Dostawa dodatków do napojów bezalkoholowych, gazowanych w dwóch zadaniach
Zamawiający: Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie komunikat o błędzie (429 Too Many Requests) oraz informację o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Brak treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (9)
- 1. Ogłoszenie o zamówieniu .pdfpdf125.72 kB
- 2. SWZ KP 24-07-2026.pdfpdf469.11 kB
- 2. Zał. A Opis Przedmiotu Zamówienia KP 24-07-2026.pdfpdf211.33 kB
- 3. Zał. nr 1 Formularz ofertowy.docdoc81.5 kB
- 4. Zał nr 2 Oświadczenia.docdoc54.5 kB
- 5. Zał. nr 2a Oświadczenie Podmiotu udostępniajacego zasoby 16.09.2025.docdoc34 kB
- 6. Zał. nr 4 Oświadczenie Art. 7, ust. 1.docxdocx17.08 kB
- 7. Zał. nr 5 do SWZ.odtodt10.82 kB
- 8. zał. nr 6 Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf220.93 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.