Zakup i dostawa odzieży roboczej i ochronnej dla spawaczy
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę kompletów odzieży ochronnej dla spawaczy (12 szt.) dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie. Przedmiot obejmuje fartuchy, przyłbice, rękawice, buty oraz ubrania robocze. Tryb: zapytanie o cenę. Termin składania ofert: 10.04.2026. Kryterium: cena (100%).
Kluczowe wymagania
- Oferta musi obejmować cały asortyment (brak ofert częściowych)
- Produkty muszą posiadać certyfikaty CE i spełniać normy PN-EN
- Gwarancja minimum 24 miesiące
- Termin realizacji: 14 dni od podpisania umowy
- Brak możliwości korzystania z podwykonawców
Treść ogłoszenia
Zamówienia publiczne wróć do wyszukiwarki subskrypcja metadane Tytuł zamówienia Zakup i dostawa odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej Przedmiot zamówienia Zakup i dostawa odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej Rodzaj ogłoszenia Ogłoszenie o zamówieniu Tryb zamówienia zapytanie o cenę Ogłaszający Centrum Usług Wspólnych Powiatu Bełchatowskiego Województwo ŁÓDZKIE Powiat bełchatowski Miasto Bełchatów Ulica ul. Pabianicka Numer budynku 34 Data publikacji od 2026-04-03 Data publikacji do 2026-05-06 Termin składania ofert 2026-04-10
10:00 Numer ogłoszenia CUW.5611.12.2026 Centrum Usług Wspólnych Powiatu Bełchatowskiego zaprasza do składania ofert na Zakup i dostawę odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej Składanie ofert do dnia 10 kwietnia godz. 10:00 Wybrany Wykonawca : CENTROHURT Myszaki 28, 97-400 Bełchatów Załączniki OPZ1a.pdf (74,6 KB) szczegóły OPZ1.pdf (51,04 KB) szczegóły OPZ1b.pdf (73,7 KB) szczegóły OPZ1c.pdf (76,27 KB) szczegóły OPZ1d.pdf (86,56 KB) szczegóły Załącznik2-Formularz ofertowy.pdf (40,46 KB) szczegóły ZałącznikNr4.pdf (29,16 KB) szczegóły ZałącznikNr3.pdf (174,37 KB) szczegóły ZałącznikNr5.pdf (62,07 KB) szczegóły ZałącznikNr6.pdf (51,75 KB) szczegóły Zapytanie ofertowe.pdf (397,04 KB) szczegóły
wróć do wyszukiwarki subskrypcja metadane
wróć do wyszukiwarki
Centrum Usług Wspólnych Powiatu Bełchatowskiego zaprasza do składania ofert na Zakup i dostawę odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej Składanie ofert do dnia 10 kwietnia godz. 10:00 Wybrany Wykonawca : CENTROHURT Myszaki 28, 97-400 Bełchatów
Centrum Usług Wspólnych Powiatu Bełchatowskiego zaprasza do składania ofert na
Centrum Usług Wspólnych Powiatu Bełchatowskiego zaprasza do składania ofert na
Centrum Usług Wspólnych Powiatu Bełchatowskiego zaprasza do składania ofert na
Zakup i dostawę odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej
Zakup i dostawę odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej
Zakup i dostawę odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej
Składanie ofert do dnia 10 kwietnia godz. 10:00
Składanie ofert do dnia 10 kwietnia godz. 10:00
Składanie ofert do dnia 10 kwietnia godz. 10:00
Składanie ofert do dnia 10 kwietnia godz. 10:00
Wybrany Wykonawca : CENTROHURT Myszaki 28, 97-400 Bełchatów
Wybrany Wykonawca : CENTROHURT Myszaki 28, 97-400 Bełchatów
Wybrany Wykonawca : CENTROHURT Myszaki 28, 97-400 Bełchatów
Załączniki OPZ1a.pdf (74,6 KB) szczegóły OPZ1.pdf (51,04 KB) szczegóły OPZ1b.pdf (73,7 KB) szczegóły OPZ1c.pdf (76,27 KB) szczegóły OPZ1d.pdf (86,56 KB) szczegóły Załącznik2-Formularz ofertowy.pdf (40,46 KB) szczegóły ZałącznikNr4.pdf (29,16 KB) szczegóły ZałącznikNr3.pdf (174,37 KB) szczegóły ZałącznikNr5.pdf (62,07 KB) szczegóły ZałącznikNr6.pdf (51,75 KB) szczegóły Zapytanie ofertowe.pdf (397,04 KB) szczegóły
Załączniki OPZ1a.pdf (74,6 KB) szczegóły OPZ1.pdf (51,04 KB) szczegóły OPZ1b.pdf (73,7 KB) szczegóły OPZ1c.pdf (76,27 KB) szczegóły OPZ1d.pdf (86,56 KB) szczegóły Załącznik2-Formularz ofertowy.pdf (40,46 KB) szczegóły ZałącznikNr4.pdf (29,16 KB) szczegóły ZałącznikNr3.pdf (174,37 KB) szczegóły ZałącznikNr5.pdf (62,07 KB) szczegóły ZałącznikNr6.pdf (51,75 KB) szczegóły Zapytanie ofertowe.pdf (397,04 KB) szczegóły
OPZ1a.pdf (74,6 KB) szczegóły OPZ1.pdf (51,04 KB) szczegóły OPZ1b.pdf (73,7 KB) szczegóły OPZ1c.pdf (76,27 KB) szczegóły OPZ1d.pdf (86,56 KB) szczegóły Załącznik2-Formularz ofertowy.pdf (40,46 KB) szczegóły ZałącznikNr4.pdf (29,16 KB) szczegóły ZałącznikNr3.pdf (174,37 KB) szczegóły ZałącznikNr5.pdf (62,07 KB) szczegóły ZałącznikNr6.pdf (51,75 KB) szczegóły Zapytanie ofertowe.pdf (397,04 KB) szczegóły
OPZ1a.pdf (74,6 KB)
OPZ1.pdf (51,04 KB)
OPZ1b.pdf (73,7 KB)
OPZ1c.pdf (76,27 KB)
OPZ1d.pdf (86,56 KB)
Załącznik2-Formularz ofertowy.pdf (40,46 KB)
ZałącznikNr4.pdf (29,16 KB)
ZałącznikNr3.pdf (174,37 KB)
ZałącznikNr5.pdf (62,07 KB)
ZałącznikNr6.pdf (51,75 KB)
Zapytanie ofertowe.pdf (397,04 KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa odzieży roboczej i ochronnej
Dostawa 12 kompletów odzieży ochronnej dla spawaczy: fartuch skórzany, przyłbica samościemniająca, rękawice skórzane, buty robocze z podnoskiem, ubranie dwuczęściowe trudnopalne z czapką.
Dokumenty (15)
- Zamówienia publiczne
- Ogłoszenia o pracę
- Zamówienia publiczne
- Zakup i dostawa odzieży roboczej i ochronnej, obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej
- OPZ1a.pdf (74,6 KB)
- OPZ1.pdf (51,04 KB)
- OPZ1b.pdf (73,7 KB)
- OPZ1c.pdf (76,27 KB)
- OPZ1d.pdf (86,56 KB)
- Załącznik2-Formularz ofertowy.pdf (40,46 KB)
- ZałącznikNr4.pdf (29,16 KB)
- ZałącznikNr3.pdf (174,37 KB)
- ZałącznikNr5.pdf (62,07 KB)
- ZałącznikNr6.pdf (51,75 KB)
- Zapytanie ofertowe.pdf (397,04 KB)
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.