Sprzedaż nieruchomości niezabudowanych pod budownictwo jednorodzinne w Brodnicy
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI BRODNICA, Brodnica (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Brodnica, ul. Michałowska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż 6 działek budowlanych przy ul. Michałowskiej w Brodnicy. Nieruchomości przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną (MPZP MN-15). Przetarg odbędzie się 26.08.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Brodnicy.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium na konto Urzędu Miejskiego w Brodnicy do 21.08.2026 r.
- Złożenie pisemnego oświadczenia o zapoznaniu się z warunkami przetargu
- Przedstawienie dokumentu tożsamości (osoby fizyczne) lub odpisu z KRS (osoby prawne)
- Okazanie dowodu wpłaty wadium
- Zgoda organu na nabycie nieruchomości (dla podmiotów prawnych)
Treść ogłoszenia
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych przy ul. Michałowskiej w Brodnicy, pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych przy ul. Michałowskiej w Brodnicy, pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.
Metryka dokumentu
Data publikacji
2026.07.21 10:16:32
Data zmiany
Opublikował
Brygida Jarzębowska
Zmienił
Udostępnił
Brygida Jarzębowska
Ilość zmian
Autor
Brygida Jarzębowska
Rejestr zmian
Brak zmian
Data Wytworzenia
2026.07.21
Okres ważności
Ilość odwiedzin
0
Części zamówienia (6)
Część 1: Działka nr 49/22
Nieruchomość niezabudowana o pow. 0,925 ha.
Część 2: Działka nr 49/23
Nieruchomość niezabudowana o pow. 0,0924 ha.
Część 3: Działka nr 49/24
Nieruchomość niezabudowana o pow. 0,0925 ha.
Część 4: Działka nr 49/25
Nieruchomość niezabudowana o pow. 0,0941 ha.
Część 5: Działka nr 55/21
Nieruchomość niezabudowana o pow. 0,0995 ha.
Część 6: Działka nr 55/27
Nieruchomość niezabudowana o pow. 0,0998 ha.
Dokumenty (1)
- I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, położonych przy ul. Michałowskiej w Brodnicy, pod budownictwo mieszkaniowe…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.