Naprawa bojlera w budynku MZD
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na usługę naprawy bojlera w pomieszczeniu socjalnym na parterze budynku MZD. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana grzałki w elektrycznym ogrzewaczu wody (WJ MISTER, 50l, 230V, 1500W). Realizacja w ciągu 7 dni od przyjęcia zamówienia. Kryterium oceny: cena brutto.
Kluczowe wymagania
- Złożenie formularza oferty
- Złożenie oświadczenia o braku przesłanek wykluczenia
- Podpis kwalifikowany, zaufany lub odręczny
Treść ogłoszenia
Usługa naprawy bojlera w pomieszczeniu socjalnym na parterze budynku MZD (ZP.26.2.146.2026)
2026-07-21 15:20
Załączniki
3. OŚWIADCZENIE.doc
3. OŚWIADCZENIE.doc
32.5 KB
1. FORMULARZ OFERTY.doc
1. FORMULARZ OFERTY.doc
37.5 KB
2. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
2. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
401.46 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (146) 21.07.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (146) 21.07.2026.pdf
342.95 KB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa naprawy bojlera w pomieszczeniu socjalnym na parterze budynku MZD
Dostawa i wymiana grzałki w elektrycznym ogrzewaczu wody użytkowej WJ MISTER (50l, 230V, 1500W).
Dokumenty (5)
- Instrukcja
- 3. OŚWIADCZENIE.doc
- 1. FORMULARZ OFERTY.doc
- 2. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (146) 21.07.2026.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.