Remont drogi gminnej w Helu przy ul. Sikorskiego i Kormorana
Zamawiający: Urząd Miasta Helu, Hel (województwo pomorskie)
Budżet gminy Hel 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Hel, ul. Sikorskiego i ul. Kormorana
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni dróg w Helu. Zakres obejmuje remont ul. Sikorskiego (ok. 1,28 km) poprzez ułożenie nowych warstw bitumicznych ze siatką z włókien szklanych oraz remont ul. Kormorana (ok. 1,55 km) poprzez wykonanie nowych warstw bitumicznych i nowej konstrukcji nawierzchni.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 35 000,00 PLN
- Polisa OC: min. 2 000 000,00 PLN
- Doświadczenie: jedna robota drogowa (nawierzchnia) min. 2 000 000,00 PLN o długości min. 2000 mb w ciągu ostatnich 5 lat
- Kierownik budowy z uprawnieniami drogowymi bez ograniczeń
Treść ogłoszenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA HEL 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675505 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 50 1.5.2.) Miejscowość: Hel 1.5.3.) Kod pocztowy: 84-150 1.5.4.) Województwo: pomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański 1.5.7.) Numer telefonu: 586777240 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: [adres e-mail dostępny w aplikacji] 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: [link dostępny w aplikacji] 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Remont drogi gminnej w Helu przy ul. Sikorskiego i Kormorana 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb0138ba-a4af-4b57-96f4-2fb3af9a4973 2.5.) Numer ogłoszenia: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.1.2 Remont drogi gminnej w Helu przy ul. Sikorskiego i Kormorana 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy Ogłoszenie nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 2026-07-22 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na pods
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont drogi gminnej w Helu przy ul. Sikorskiego i Kormorana
Remont nawierzchni ulicy Sikorskiego (1,28 km) oraz ulicy Kormorana (1,55 km) w Helu.
Dokumenty (2)
- ogloszenie o zamowieniu.pdfpdf136.3 KB
- Informacja z otwarcia ofert.pdfpdf231 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.