Sukcesywna dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do diagnostyki molekularnej wraz z dzierżawą aparatów do diagnostyki genetycznej oraz licencją do analiz genetycznych dla Centralnego Laboratorium Molekularnego
Zamawiający: DCTK Z KBDSZ- PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie prowadzone przez platformę Market Planet. Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną. Brak szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia w dostarczonych fragmentach. Kluczowe terminy: 26.08.2026 r. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o 12:00.
Kluczowe wymagania
- Zgłoszenie elektroniczne jest wymagane
- Oferty wariantowe są niedozwolone
- Katalog elektroniczny jest niedozwolony
- Oferta musi pozostać ważna przez 90 dni
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP/PN/49/26/LCLM/AFS/JU
Numer postępowania ZP/PN/49/26/LCLM/AFS/JU
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak nazwy w dokumentach
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonych materiałach.
Dokumenty (21)
- 49.0 SWZ.docxdocx
- 49.1 Zał. nr 1 Arkusz as.-cenowy.xlsxxlsx
- 49.2 Parametry wymagane.docxdocx
- 49.3 Projekt umowy 1 Pakiet 1.docxdocx
- 49.3.1 Projekt umowy 2 Pakiet 3,5.docxdocx
- 49.3.2 Projekt umowy 3 Pakiety pozostałe.docxdocx
- 49.4 Oświadczenie sankcyjne.docxdocx
- 49.6 Oświadczenie wspólnie ubiegających.docdoc
- 49.7 Formularz oferty.docdoc
- 49.8 Oświadczenie o aktualności.docdoc
- 49.9 Oświadczenie o grupie kapitałowej.docdoc
- OGŁOSZENIE O ZAMÓWOIENIU 2026-OJS139-00506728-pl.pdfpdf
- 49.5 espd-request.zipzip
- 49.0 SWZ po omyłce pisarskiej 28.07.26.docxdocx
- OGŁOSZENIE O ZMIANIE 1 2026-OJS162-00581251-pl-ts.pdfpdf
- 49.0 SWZ ZMIANA TERMINU 24.08.26.docxdocx
- 49. Odpowiedzi na pytania.pdfpdf
- 49.0 SWZ ZMIANY 26.08.26.docxdocx
- 49.1 Zał. nr 1 Arkusz as.-cenowy zmiany 26.08.26.xlsxxlsx
- 49.3.2 Projekt umowy 3 Pakiety pozostałe ZMIANY 26.08.26.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia-2_26.08.26.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.