Wymiana stolarki okiennej w lokalach mieszkalnych w Inowrocławiu
Zamawiający: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI INOWROCŁAW, Złotniki Kujawskie (województwo kujawsko-pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Inowrocław (budynki i lokale mieszkalne w zasobie Miasta)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane polegające na wymianie stolarki okiennej w zasobach Miasta Inowrocławia (zarządzanych przez IGKiM Sp. z o.o.). Postępowanie podzielone na 2 części. Wymagane doświadczenie w realizacji dwóch podobnych robót o wartości min. 50 tys. zł każda oraz posiadanie osoby z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami konstrukcyjno-budowlanymi.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: 2 roboty budowlane (wymiana okien) o wartości min. 50 000 zł brutto każda w ciągu ostatnich 5 lat
- Osoba z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
- Brak wadium
- Brak wymogu zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZZP.271.1.38.2026
Numer postępowania ZZP.271.1.38.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 - wymiana stolarki okiennej
Wymiana 55 sztuk okien PCV w budynkach mieszkalnych.
Część 2: Część 2 - wymiana stolarki okiennej
Wymiana stolarki okiennej w budynkach mieszkalnych.
Dokumenty (10)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ - wymiana stolarki okiennej.pdfpdf
- Załącznik nr 2 formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 1 do SWZ Instrukcja dla wykonawcy eZam.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ projekt umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 11 - zestawienie stolarki okiennej cz. 1.pdfpdf
- Załącznik nr 12 - zestawienie stolarki okiennej cz. 2.pdfpdf
- Załącznik nr 13 - STWiORB cz. 1 i cz. 2.pdfpdf
- Załącznik nr 1-13 do SWZ.zipzip
- Wyjaśnienie treści SWZ 23.07.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.