Konserwacja wraz z wymianą części eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych w MZD
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- ul. Legionów 52, 42-202 Częstochowa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na serwis i wymianę części eksploatacyjnych w urządzeniach wielofunkcyjnych Konica Minolta w MZD Częstochowa. Wymagane są oryginalne, nowe części z certyfikatem producenta oraz certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie serwisu urządzeń biurowych. Wykonawca musi posiadać uprawnienia serwisowe Konica Minolta.
Kluczowe wymagania
- Certyfikat obsługi urządzeń Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
- Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie serwisu urządzeń poligraficznych i biurowych
- Części muszą być nowe, oryginalne, w nieotwartych opakowaniach z logo producenta
- Data produkcji części nie wcześniejsza niż 2024, ważność min. do czerwca 2027
Treść ogłoszenia
Konserwacja wraz z wymianą części eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych w MZD (ZP.26.2.139.2026)
2026-07-23 11:38
Załączniki
6. SCHEMAT - FILTR.pdf
6. SCHEMAT - FILTR.pdf
236.75 KB
5. WZÓR UMOWY.pdf
5. WZÓR UMOWY.pdf
237.84 KB
3. OŚWIADCZENIE.doc
3. OŚWIADCZENIE.doc
33 KB
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
84.5 KB
4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
401.3 KB
1. FORMULARZ OFERTY.doc
1. FORMULARZ OFERTY.doc
41 KB
1.1. ZAŁĄCZNIK DO DRUKU OFERTA.doc
1.1. ZAŁĄCZNIK DO DRUKU OFERTA.doc
93 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (139) 23.07.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (139) 23.07.2026.pdf
317.76 KB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Konserwacja wraz z wymianą części eksploatacyjnych do urządzeń wielofunkcyjnych w MZD
Serwis i wymiana części eksploatacyjnych (m.in. bębny, wywoływaczki, rolki, zespoły utrwalające) w 12 urządzeniach wielofunkcyjnych.
Dokumenty (9)
- Instrukcja
- 6. SCHEMAT - FILTR.pdf
- 5. WZÓR UMOWY.pdf
- 3. OŚWIADCZENIE.doc
- 2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
- 4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 1. FORMULARZ OFERTY.doc
- 1.1. ZAŁĄCZNIK DO DRUKU OFERTA.doc
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (139) 23.07.2026.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.