Nadzór inwestorski nad przebudową dróg gminnych w Gminie Mirzec
Zamawiający: Urząd Gminy Mirzec, Mirzec Stary (województwo świętokrzyskie)
Budżet gminy Mirzec 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Mirzec (drogi nr 347001T i 347010T)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad przebudową dwóch dróg gminnych (Gadka do łąk oraz Gadka Majorat) w związku z deszczem nawalnym z 06.09.2025 r. Zadanie obejmuje reprezentowanie inwestora, sprawdzanie jakości robót, odbiory oraz udział w przeglądach gwarancyjnych. Wynagrodzenie rozliczane na podstawie przepracowanych godzin.
Kluczowe wymagania
- Uprawnienia budowlane: kierowanie robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej
- Doświadczenie: min. 1 robota budowlana (budowa/przebudowa/remont dróg) o długości min. 0,4 km
- Aktualne zaświadczenie o wpisie na listę członków właściwej Izby
- Dysponowanie potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia
Treść ogłoszenia
Znak: IN.271.38.2026.SP Mirzec, dnia 22.07.2026 r.ZAPYTANIE OFERTOWEo wartości netto poniżej 170 000 złotych (art. 2 ust. 1 pkt 1 uPzp)Gmina Mirzec zaprasza do składania ofert cenowych na:pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem inwestycyjnympn.„Przebudowa drogi gminnej nr 347001T Gadka do łąk w km 0+000 do 0+324 oraz drogi gminnej nr 347010T Gadka Majorat w km 0+000 do 0+229 (deszcz nawalny 6.09.2025)”.I. Zamawiający:Gmina Mirzec, Mirzec Stary 9, 27-220 Mirzec, woj. świętokrzyskie, tel. 041/ 2767191,lub 041/ 2767192, fax. 041 /[link dostępny w aplikacji], e-mail:[adres e-mail dostępny w aplikacji]; [adres e-mail dostępny w aplikacji]. Przedmiotem zamówienia jestpełnienie nadzoru inwestorskiegonad zadaniem pn.„Przebudowa drogi gminnej nr 347001T Gadka do łąk w km 0+000 do 0+324 oraz drogi gminnej nr 347010T Gadka Majorat w km 0+000 do 0+229 (deszcz nawalny 6.09.2025)”.Opis zakresu rzeczowego nadzorowanego zadania:Szczegółowy zakres nadzorowanych robót określa dokumentacja projektowa, przedmiar robót, Szczegółowa Specyfikacja Techniczna oraz SWZ, który został zamieszczony przez Zamawiającego na stronie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 uPzp:[link dostępny w aplikacji] informacje i materiały dotyczące wykonania zamówienia można uzyskać w pokoju nr 303 tutejszego Urzędu Gminy w Mircu, Mirzec Stary 9, 27- 220 Mirzec.III. Termin realizacji zamówienia–7 miesięcy od daty podpisania umowy z Wykonawcą robót budowlanych.IV.Wymagania, jakie powinni spełnić wykonawcy zamówienia w zakresie dokumentówi oświadczeń:posiadają uprawnienia do wykonywania określonej czynności – kserokopia (poświadczona przez Wykonawcę) za zgodność z oryginałem stwierdzenia przygotowania zawodowego do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej);posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie potwierdzone złożeniem poświadczenia, referencji o sprawowaniu funkcji inspektora nadzoru dla min. 1 roboty budowlanej w zakresie budowy, przebudowy, remoncie dróg o długości min. 0,4 km oraz dysponuje potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonywania zamówienia.aktualne zaświadczenie z właściwej Izby o wpisaniu na listę członków.V. Opis sposobu przygotowani oferty:Oferta powinna być sporządzona na formularzu oferty stanowiący załącznik nr 1 w formie pisemnej, w języku polskim, które zawiera nazwę i adres Wykonawcy.Oferta powinna być:opatrzona pieczęcią firmowąposiadać datę sporządzeniazawierać adres lub siedzibę Wykonawcy, numer telefonu, NIPposiadać wartość (cenę) wykonania zamówieniaVI. Do oferty wykonawca zobowiązuje się do przedłożenia:1. Formularza ofertowego – Załącznik nr 1;2. Zaparafowany projekt umowy – Załącznik nr 2;3. Oświadczenie Wykonawcy – Załącznik nr 3;4. Oświadczenie o braku powiązań – Załącznik nr 4;5. Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. – Załącznik nr 5;6. Dokumenty o których mowa w pkt. IV w tym poświadczenia lub referencje dla min. 1 roboty w zakresie która odpowiada swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia, tj. min. 1 roboty budowlanej w zakresie budowy, przebudowy, remoncie dróg o długości min. 0,4 km oraz dysponuje potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonywania zamówienia.VII. Miejsce i termin złożenia ofert:– ofertę należy złożyć w pokoju nr 220 (sekretariat) Urzędu Gminy w Mircudo dnia 29.07.2026 r. do godz. 1000lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mailowy: [adres e-mail dostępny w aplikacji](oferta powinna być podpisana kwalifikowalnym podpisem elektronicznym).– oferta powinna być przesłana za pośrednictwem: poczty, kuriera lub też dostarczona osobiście do Urzędu Gminy w Mircu.– ofertę należy złożyć w trwale zamkniętym opakowaniu z opisem –„Przebudowa drogi gminnej nr 347001T Gadka do łąk w km 0+000 do 0+324 oraz drogi gminnej nr 347010T Gadka Majorat w km 0+000 do 0+229 (deszcz nawalny 6.09.2025)”lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mailowy: [adres e-mail dostępny w aplikacji](oferta powinna być podpisana kwalifikowalnym podpisem elektronicznym).VIII. Kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty:Zamawiający dokona wyboru oferty najkorzystniejszej z najniższą ceną wykonania zamówienia.Niekompletne oferty (bez podpisu, ceny) nie będą brały udziału w postępowaniu.3. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.IX. Tryb udzielania zamówienia:Zapytanie cenowe traktujemy jako rozeznanie cenowe dla udzielania zamówienia w oparciu o art. art. 2 ust. 1 pkt 1 uPzp (Dz. U. z 2026 r. poz. 793).Zamówienie udzielone będzie zgodnie zasadą konkurencyjności i nie podlega przepisom Prawo Zamówień Publicznych.Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego.Wykonawca którego oferta zostanie wybrana zostanie ponadto powiadomiony pisemnie lub telefonicznie o wyborze najkorzystniejszej oferty oraz o terminie podpisania umowy.Do prowadzonego postępowania nie przysługują wykonawcy środki ochrony prawnej (protest, odwołanie, skarga).Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.X. Informacje dodatkowe:Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia zapytania ofertowego na pełnienie funkcji inspektora nadzoru dla ww. zadania pn.„Przebudowa drogi gminnej nr 347001T Gadka do łąk w km 0+000 do 0+324 oraz drogi gminnej nr 347010T Gadka Majorat w km 0+000 do 0+229 (deszcz nawalny 6.09.2025)”z powodu braku środków finansowych przeznaczonych dla pełnienia funkcji Inspektora nadzoru lub bez podania przyczyny.Załączniki:Załącznik nr 1 – Formularz ofertowyZałącznik nr 2 – Projekt umowyZałącznik nr 3 – Oświadczenie WykonawcyZałącznik nr 4 – Oświadczenie o braku powiązańZałącznik nr 5 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r./-/ Wójt Gminy MirzecMirosław SewerynZałącznik nr 1 – Formularz ofertowydocx, Dodano: 22/07/2026 o 14:04PobierzZałącznik nr 2 – Projekt umowydocx, Dodano: 22/07/2026 o 14:04PobierzZałącznik nr 3 – Oświadczenie o prowadzonej działalności gospodarczejdocx, Dodano: 22/07/2026 o 14:04PobierzZałącznik nr 4 – Oświadczenie o braku powiązańdocx, Dodano: 22/07/2026 o 14:04PobierzZałącznik nr 5 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 rdocx, Dodano: 22/07/2026 o 14:04PobierzKlauzula RODOdoc, Dodano: 22/07/2026 o 14:04Pobierz
Części zamówienia (1)
Część 0: Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 347001T Gadka do łąk w km 0+000 do 0+324 oraz drogi gminnej nr 347010T Gadka Main
Nadzór inwestorski nad przebudową dróg gminnych w związku ze skutkami deszczu nawalnego.
Dokumenty (7)
- Załącznik nr 1 – Formularz ofertowydocx
- Załącznik nr 2 – Projekt umowydocx
- Załącznik nr 3 – Oświadczenie o prowadzonej działalności gospodarczejdocx
- Załącznik nr 4 – Oświadczenie o braku powiązańdocx
- Załącznik nr 5 – Oświadczenie Wykonawcy na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 rdocx
- Klauzula RODOdoc
- Protokół z otwarcia ofertpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.