Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę miejsca ukrycia przy ul. Żeromskiego 26 w Mielcu
Zamawiający: URZĄD MIASTA MIELEC, Mielec (województwo podkarpackie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Mielec, ul. Żeromskiego 26
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na opracowanie pełnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej (projekt budowlany, techniczny, wykonawczy, zagospodarowanie terenu) na budowę miejsca ukrycia kategorii U1 oraz rozbudowę pomieszczeń zarządzania kryzysowego i Straży Miejskiej w Mielcu. Zakres obejmuje także inwentaryzację, ekspertyzy, badania geotechniczne, uzyskanie pozwoleń na budowę oraz nadzór autorski.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 2 000,00 zł
- Możliwość udziału podwykonawców (wymagane wskazanie firm i udziału robót)
- Możliwość negocjacji ofert (do 3 wykonawców)
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę miejsca ukrycia oraz rozbudowę pomieszczeń zarządzania kryzysowego i Straży Miejskiej
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej (budowlanej, technicznej, wykonawczej) wraz z uzyskaniem pozwoleń na budowę oraz nadzorem autorskim.
Dokumenty (16)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Specyfikacja Warunków Zamówienia - Scan.pdfpdf
- Specyfikacja Warunków Zamówienia - Dostępność cyfrowa.pdfpdf
- Opis przedmiotu zamówienia - załączniki graficzne.pdfpdf
- Formularze edytowalne.rtfrtf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - 27.07.2026 r..pdf07
- Zmiana treści SWZ - 27.07.2026 r..pdf07
- Załącznik nr 1 do IDW po zmianach z dnia 27.07.2026 r..rtf07
- Informacja o kwocie jaką Zamawiający postanowił przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - 03.08.2026 r..pdf08
- Zmiana treści SWZ - 03.08.2026 r..pdf08
- Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ - 03.08.2026 r..pdf08
- Informacja z sesji otwarcia ofert ZP.271.31.2026.pdf271
- Informacja z sesji otwarcia ofert ZP.271.31.2026 dost.cyf.pdf271
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - Scan.pdfpdf
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - Dostępność cyfrowa.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.