Dostawa wyposażenia siłowni w ramach zadania pn.: „Budowa krytego basenu na terenie Miasta Otwocka”
Zamawiający: otwock (ezamawiajacy.pl), Otwock
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Otwock
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę, montaż i uruchomienie wyposażenia siłowni (sprzęt sportowy, ciężary, maszyny) w ramach budowy basenu w Otwocku. Wykonawca musi zapewnić nadzór techniczny, rozładunek oraz dokumentację powykonawczą. Termin realizacji to 45 dni od zawarcia umowy.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10 000,00 zł
- Doświadczenie: min. 2 dostawy profesjonalnego sprzętu sportowego na siłownie wraz z montażem i uruchomieniem o łącznej wartości min. 500 000
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: WZP.271.12.2026
Numer postępowania WZP.271.12.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa wyposażenia siłowni
Dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia siłowni wraz z nadzorem technicznym i dokumentacją powykonawczą.
Dokumenty (21)
- Dokumentacja.zipzip
- Formularz ofertowy.docxdocx
- OPZ Załącznik A do SWZ.docxdocx
- Oświadczenie nr 1.docxdocx
- Oświadczenie nr 2.docdoc
- projekt umowy.docxdocx
- OPZ Załącznik A do SWZ.docxdocx
- SWZ 12.rtfrtf
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- wyjaśnienia i modyfikacja SWZ.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- modyfikacja SWZ.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdfpdf
- Odwołanie 31.07.2026.zipzip
- wezwanie do przystąpienia do postępowania odwoławczego.pdfpdf
- modyfikacja SWZ 2.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogloszenia 3.pdfpdf
- modyfikacja SWZ 3.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 4.pdfpdf
- Modyfikacja SWZ 17.08.2026.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 5.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.