Kompleksowa organizacja pobytu uczestników konferencji naukowej pn.: XV MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA KOTŁÓW I TRANSFORMACJI ENERGETYCZNEJ 2026
Zamawiający: polsl (ezamawiajacy.pl)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową organizację pobytu uczestników konferencji naukowej w dniach 18-22 października 2026 r. Zakres obejmuje zakwaterowanie (min. 250, max. 300 osób) w pokojach 1-2 osobowe z łazienką, pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje, przerwy kawowe) oraz organizację kolacji plenerowej i uroczystego spotkania w obiekcie spełniającym wymogi ustawy o imprezach masowych.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (art. 125 ust. 1 ustawy)
- Zapewnienie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami
- Obiekt musi spełniać wymogi ustawy o imprezach masowych
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZPZ.283.48.2026.DM
Numer postępowania DZPZ.283.48.2026.DM
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Kompleksowa organizacja pobytu uczestników konferencji naukowej pn.: XV MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA KOTŁÓW I TRANSFORMACJI ENERGETYCZNEJ 2026
Kompleksowa organizacja pobytu uczestników konferencji (zakwaterowanie i wyżywienie).
Dokumenty (8)
- 2.2. SWZ 283.48 Zał. nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.pdfpdf
- 2.3. SWZ 283.48 Zał. nr 3 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.docxdocx
- 2.3. SWZ 283.48 Zał. nr 3 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.pdfpdf
- 1.0 Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- 2.0. SWZ 283.48.pdfpdf
- 2.1. SWZ 283.48 Zał. nr 1 PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY.pdfpdf
- 2.2. SWZ 283.48 Zał. nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.docxdocx
- 1.1 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 24.07.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.