Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych dla Laboratorium Badań Środowiskowych
Zamawiający: przetargi-wsse-poznan (ezamawiajacy.pl), Poznań
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Poznań, os. Przyjaźni 118
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę, montaż oraz renowację mebli laboratoryjnych (w tym dygestoriów). Zakres obejmuje wykorzystanie istniejących stelaży i blatów Zamawiającego (wymagana renowacja, malowanie, docięcie) oraz dostarczenie nowych elementów. Prace obejmują również podłączenie do instalacji (prąd, woda, kanalizacja, wentylacja) i uporządkowanie terenu.
Kluczowe wymagania
- Wizyjna lokalna (28.07.2026 r. lub 31.07.2026 r., godz. 11:00)
- Gwarancja min. 24 miesiące (w projekcie umowy wspomniano o 36 miesiącach)
- Oświadczenie w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę
- Wypełnione zestawienie wykazu asortymentu
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: EA-ZP.2600.38.2026
Numer postępowania EA-ZP.2600.38.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych
Dostawa, montaż i renowacja mebli laboratoryjnych, w tym dygestoriów, z wykorzystaniem części należących do Zamawiającego.
Dokumenty (4)
- oświadczenie_PWAnU.docxdocx
- zapytanie cenowe_komplet.pdfpdf
- zestawienie OP118.xlsxxlsx
- zapytanie cenowe_komplet_ZMIANA TERMINU.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.