Dowóz uczniów do szkół (zakup biletów miesięcznych)
Zamawiający: Urząd Gminy w Kostomłotach, Kostomłoty (województwo dolnośląskie)
Budżet gminy Kostomłoty 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Kostomłoty
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi przewozu osób (dowóz uczniów) w okresie od 01.09.2026 r. do 30.06.2027 r. Postępowanie przewiduje możliwość negocjacji z trzema najlepszymi oferentami. Kryteria oceny to cena (60%) oraz rok produkcji pojazdów (40%). Wymagane posiadanie licencji na transport drogowy oraz odpowiedniego doświadczenia i zasobów sprzętowych.
Kluczowe wymagania
- Ważna licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób
- Doświadczenie: realizacja min. 2 usług transportowych o wartości min. 100 000 zł brutto każda (w części 1) lub 50 000 zł brutto każda (w czę
Treść ogłoszenia
Tryb postępowania Podstawowy z możliwością negocjacji Znak sprawy INROŚ.271.1.10.2026.MT Rodzaj zamówienia Usługi Progi postępowania Biuletynowe
Opis przedmiotu 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu uczniów do szkół od 01.09.2026 r. do 30.06.2027 r. (zakup biletów miesięcznych). 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Część 1 – Dowóz uczniów od 1.09.2026 r. do 30.06.2027 r. do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kostomłotach oraz do Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Mieczkowie (zakup biletów miesięcznych). Część 2 - Dowóz uczniów od 1.09.2026 r. do 30.06.2027 r. do Szkoły Podstawowej im. św. Jana Bosko w Karczycach (zakup biletów miesięcznych). 3. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną bądź dwie części postępowania o udzielenie zamówienia. 4. Szczegółowy opis odnoszący się do przedmiotu zamówienia i wymagania dotyczące jego realizacji określone zostały w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w powyższych dokumentach.
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 - usługi transportowe (wysoka wartość)
Usługi transportu drogowego o dużej skali.
Część 2: Część 2 - usługi transportowe (niższa wartość)
Usługi transportu drogowego o mniejszej skali.
Dokumenty (12)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- SWZ 23.07.2026 r.pdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
- Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu.docx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy.zip
- Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o braku przynależności do gk.docx
- Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz usług.docx
- Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu.docx
- Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór oświadczenia art. 117 ust. 4.docx
- Załącznik nr 9 do SWZ - Zobowiązanie PUZ.docx
- Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie PUZ o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu.docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.