Dostawa sprzętu komputerowego – komputery stacjonarne typu mini PC
Zamawiający: cyfronet (ezamawiajacy.pl), Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę fabrycznie nowych komputerów stacjonarnych typu mini PC. Sprzęt musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucji na rynek polski i posiadać oznakowanie CE. Zamawiający nie dopuszcza ofert częściowych, wariantowych ani aukcji elektronicznej. Brak wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Sprzęt musi być fabrycznie nowy
- Sprzęt musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucji na rynek polski
- Sprzęt musi posiadać oznakowanie CE
- Oferta musi być złożona elektronicznie (podpis kwalifikowany, zaufany lub osobisty)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: R-ACK.A.25.3.2026
Numer postępowania R-ACK.A.25.3.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa sprzętu komputerowego (mini PC)
Dostawa fabrycznie nowych komputerów stacjonarnych typu mini PC, zgodnych z normami technicznymi i oznakowanych CE.
Dokumenty (6)
- Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy_edyt..docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy_edyt..docxdocx
- Załącznik nr 3A do SWZ_Formularz Parametry oraz warunki oferowane_edyt..docxdocx
- R-ACK.A.25.3.2026_SWZ wraz z załącznikami.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026BZP 0036108301.pdfpdf
- Załącznik 1A - PassMark CPU Benchmarks - CPU List - All - 30.06.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.